Skocz do zawartości
Tomek7G

Akmet

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomek7G    1

Witam po dłuższej przerwie

Podczas przygotowań do sezonu stwierdziliśmy, że trzeba będzie wymienić kilka rzeczy m.in. obudowę wentylatora (wialnię)

Wiele przydatnych produktów znalazłem w ofercie firmy Akmet http://www.akmet.net.pl/ i zastanawiam się nad jakością ich produktów.

Czy ktoś kupował coś u nich?? Czy polecacie zakupy w tamtej firmie??

kraker    1

W tym roku zmieniliśmy obudowę wentylatora na ta z akmetu. Obudowa dojechała trochę powyginana, pomalowana była podkładem który odchodził po dotknięciu palcem, otwory większości śrub nie pasowała w fabryczne otwory itp. Wiosną zamawialiśmy burty na rozrzutnik czarnej białostockiej i po podaniu jakie ma wymiary i jakie zawiasy itp przyjechały burty. One także były pomalowane ich niby podkładem, z dobrymi zawiasami lecz ich odległości nie pokrywały się z tymi fabrycznymi...

MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

kris14    259

A to standard u producentów części z Wrześni :lol:

Co do burt to lepiej zamawać bez przyspawanych zawiasów i samemu przyspawać bo nie słyszałem jeszcze żeby komuś pasowały :rolleyes:

A co jakości części, jak to są jakieś proste blaszane części to jakoś przejdzie, ale bardziej zaawansowane elementy, przenoszące obciążenia różnie wytrzymują.

Wiadomość z agroFakt.pl

CONDOR    9

i to jest właśnie problem z częściami do bizona dobrej jakości. Nowa część nie pasuje bez przerabiania i głębszej ingerencji.

JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Cukier_mistrzu
      Witam . Poszukuje do kupna Bizona Rekorda na podzespołach New Hollanda . Rozważe wszystkie propozycje
      Czekam i mam nadzieje że coś wpadnie
      Kontakt na priv.

• Przez bel920
      zastanawiam się nad kupnem giganta i moje pytanie jak się sprawują i jak z częściami do nich woj kujawsko pomorskie
    • Przez gelek79
      Szukam kombajna bizona w woj. Lubelskim do 10tyś. Może komuś zalega w obejściu i chce się pozbyć, albo wie kto ma na sprzedaż. Tel. 691763716
    • Przez Jacek3p
      Witam Panowie zacząłem czytać i nigdzie nie ma dokładnie opisane ale możliwe to jest na pewno a mianowicie chodzi mi o hamulce bębnowe hydrauliczne w moim bizonie z056 Od czego dokładnie pasują i żeby było jak najmniej przeróbek i prosiłbym jeszcze o fotki tego dzieła jeśli ktoś ma i z góry dziękuję
    • Przez Tomek7G
      mam pytanie do znawców - czym różni się SW 400 z turbem od silnika 6CT107/R4 znanego nam z Rekorda??