Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
farmerMateus

Jaki olej do hydrauliki?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
robert812    54

Do rekorda polecam Agro HL

Podłącze się żeby nie zakładac nowego tematu, czy ktoś zna olej Hydrolim L-HM-46?

Mam możliwość kupna po atrakcyjnej cenie i nie wiem czy będzie sie nadawał do hydrauliki w John deere 3350?

Wiadomość z agroFakt.pl

Junkers    42

Do z056 (z058 niewiele się różni) raz kupiłem hydrol hl46 ale później się dowiedziałem że jest 68 to już teraz tylko ten kupuję. Różnicy wielkiej nie ma a ten 46 w temp. 25"C wydaje mi się żadki jak woda, a ten 68 jest odrobinę gęstszy, to ma być olej nie woda.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam. Ja mam supra w którym przeciekaja rozdzielacze więc robię mieszankę: 20 litrów L-HL 46 i 20 litrów L-HL 150. Mniej cieknie, i po paru godzinach pracy nie mam problemu z podniesieniem hederu (czy hedera... Mniejsza z tym). Z tym że jak jest zimny to trochę ciężej się kieruje. Ale po 15 minutach jest ok. Jeżdżę tak już 5 sezon.

t-tas    0

mlodymechanik, nie lepiej poza sezonem wyjąć rozdzielacze i nawet zimową porą w ciepłym kącie sobie to zrobić jak należy?. Tych oringów to tam będzie za 15 złotych może, a jaka radość i wygoda później- i kiera się lekko kręci od początku i dolewek nie trzeba robić. I miło jak nie jest cały przód ulany. Pewnie leje się po dźwigienkach tylko to nawet sekcji nie trzeba rozkręcać. Masz w nicku mechanik to pewnie podołasz.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wiesz, myślałem nad tym ale w niedalekiej przyszłości będę robił kapitałkę więc założę nowe rozdzielacze. ale na sezon wyleci mi może litr...

martinezo    27

ja mam Z056 zalany LUX-em i też jest ok. nie mam żadnych problemów z hudraulikąwink.gif

Z056, a nie ZO56

Edytowano przez krolikNH

Heniekii    1

nieradze mieszac olejow to znaczy zalewam swojego rekorda zawsze hl 46 a raz potrzebowalem wlac trochce oleju i ojciec kupil olej hydrauliczny z tej firmy na V bodajze hydron 68 czy jakos tak i dolalem naszczescie ze 2 litry i te dwa litry zaczely mi pier**lic hydraulike zaczol mi sam pszyspieszac i tak dalej az myslalem ze mi sie wszystko zaraz popiepszy ale naszczescie oleje jakos sie pszemieszaly i sie uspokoil pod koniec dnia wiedz koledzy jak wam zbraknie to tylko wlewac ten jakim jest zalany bo ja przez te glupie 2L bym mial problem az zalowalem ze je wlalem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez 19Damian89
      Witam juz od 2 sezonow wojujemy ze wspomaganiem .. czasem zalapie i kreci sie dobrze a czasem az szkoda gadac ... a postoju jak sa kola uniesione w prawo sie w miare kreci ale w lewo trzeba bylo sie nie zle nasilowac..

Orbitrol wymienilismy i silownik z tylu tez..

co moze byc przyczyna braku wspomagania
    • Przez edek28
      Witam chciałbym dowiedziec sie jak jest napędzany beben chlodnicy w bizonie rekordzie ale niebieskim z dużą chlodnicą ,najlepiej jak by ktoś zrobił zdjecie
    • Przez piotrek30
      Witam wszystkich.
      Mam taki problem: w kombajnie Bizon Rekord r. prod. 88, podczas koszenia dużego zboża,np. żyta (bo z małymi zbożami jest ok) gdy koszę, żyto na młocarnie idzie w nierównomiernej ilości zboża, to znaczy zboże gdzieś sie zbiera w podajniku i nagle słychać w młocarni huk i dopiero wtedy idzie na całą maszynę tak jakby gdzieś te zboże sie zbierało przed młocarnią. I to dzieje sie wtedy gdy kłosy żyta są pochylone w stronę kombajnu(pod włos) a gdy jest na odwrót wszystko idzie bardzo dobrze aż miło. Panowie pomóżcie bo niedługo żniwa a tu maszyna nie nadaje się do koszenia dużych zbóż.
    • Przez zymek
      Witam
      Kupiłem Rekorda Z058 i bardzo gryzie ziarno. Klepisko proste, cepy proste wszystko w dobrym stanie. Regulacja obrotami nic nie daje.
      Czy możliwe że jest zamontowane klepisko z supra?
      Może ktoś miał podobny problem i coś poradzi.
    • Przez edek28
      Witam chciałbym dowiedziec sie jak jest napędzany beben chlodnicy w bizonie rekordzie ale niebieskim z dużą chlodnicą ,najlepiej jak by ktoś zrobił zdjecie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.