Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bugi

Rozruch c-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-330
bugi    0

Witam

Dzisiaj przypadkowo udało mi się uruchomić moją trzydziestkę bez włożonego w stacyję kluczyka. Zawsze wydawało mi się że jest on niezbędny by odpalić maszynę. I tu moje pytanie: Czy układ rozruchu idzie przez stacyjkę? Tzn. czy każdy c330 można uruchomić bez wkładania kluczyka, czy może ja mam coś nie halo w instalacji? Jak rozumiem kluczyk włącza kontrolki i ładowanie?

Mógłby mi to ktoś przybliżyć?

przemrolnik    13

moze Ci sie coś zacieło, przy wyjmowaniu i kontrolki sie paliły.. Ja tak mam nieraz, wyciagne kluczyk a kontrolki sie palą, można odpalać, ale jak poruszysz kluczykiem to już nie odpali, kontrolki zgasną. To zwykłe "zawieszenie" sie stacyjki..

bugi    0

A u mnie jest trochę inaczej. Kontrolki się nie palą a ja mogę odpalić ciągnik. To normalne?

Wiadomość z agroFakt.pl

1210    0

Nie bawił się u was ktoś kabelkami w stacyjce? Może jakiś magik do jednego gniazda w stacyjce dał kabel od prądu z kablem który idzie do startera. W ten sposób bez kluczyka ( który przez wcisnięcie zamykał obwód i dawał prąd na kabel do startera) zawsze będzie prąd przy starterze i kluczyk niepotrzebny.

Edytowano przez 1210

bugi    0

Pamiętam że ktoś tam coś majstrował wcześniej ale ja zbyto nie zwracałem uwagi, teraz przypadkowo zobaczyłem że daje rade bez kluczyka :)

Czyli mam rozumieć że normalnie jest jest wszytko w porządku z traktorem to trzydziestki nie odpalisz bez włożenia kluczyka? O taką odpowiedź mi chodziło ;] Dzięki

bugi    0

Dzięki wszystkim za pomoc, o to mi chodziło ;) Temat uważam za zamknięty :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować