Adik_ziel

Jaka sieczkarnia ? ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sam posiadam taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na nakoszenie pół przyczepy dla krów co dwa dni pracuje z C-360. Przy kiszeniu kosimy zetorem 8045, przedtem gdy sialiśmy 3ha to się sześdziesiątką kosiło, gdyby na 5 ha miałby nią kosić to chyba by gary wypluła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    3

ja miałem wszystkie sieczkarnie co już pokazaliście tam na tych linkach od której mam zacząć opowieści ;) jak coś kupujecie to niepaczcie na stan lakieru tylko na to co jest warta bo wam powiem ze te sieszczkarnie troche mocy potrzebują z tym ze jak kupujecie patrzcie na obroty wom wymagane przez sieckarnie ci którzy już je mają niech powiedzą jak koszą to gaz do dechy wiem cos na ten temat bo miałem te cuda a co jedna to lepsza niby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caniek    7

Ja tam mam dwórzędową Mengele SH i podpinam ją do MF'a 1014 (96 km) ma z nią ciężko jedynie w dołku,jak kukurydza jest mokra i ok. 3m. a tak to sprzęt nie do zdarcia,a co do jednorzędowych to też polecam mengelki. :P:D:P


MF 1014;U-4514;C-360;T-25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0
Też tak uważam...wygląda na porządną maszynę... :P

chyba tylko ja na tym forum jestem przeciwnikiem firmy mengele. nie wiem jak kuku stoi to jeszcze jakoś idzie ale jak już trochę połamana to robić się nie da ciągle się zapycha!!!w tamtym roku moja stała pod wiatą a kosiłem fellą wujka-tą maszyną to robota idzie. z tą co jest na allegro zetor 7211 nie miał łatwo jak się jeszcze kiszonkę robiło jednorzędówką


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    3

JA też niejestem za menage mialem ją dwa sezony niewarto bylo ja kupowac niby byla jednorzedowa ponoc najpwepszy ferguson 225 do współpracy znia powiem wprost po 3 godzinach prcy ferguon zasl i jużniedpalil a wal od silnika szlo rękami ruszać to sprzedałem fergusona w następnym siezonie pracowała z c360 to wyrwało wałek wom w ciągniku wkońcu ja sprzedalismy , potem mialem pontiger na łańcych nienadążalem łańcha wymieniać potem miałem claca ajednorzedową tam jest przekażnik mocy i te tryba zapiłem MTZ 82 i sie rozsypaly tryba 500 jedno trybo to sie znią rozstałem teraz mam forsnita samojezdna i to sie dopiero pracuje. jedno wiem te jednorzędowe sieczkarnie nadaja sie do kukurydzy jak mam metr wysokości a nie jak 2,5 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

 

One są fajne wujek tym roku kupił dopiero 7ha nią z kosił i pięknie kosi drobniutko ;] ale wydaje mi sie że zetor 7211 będzie miał problemy z nią ;/ albo długo nie wytrzyma przy niej ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

7211 da radę w niej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Dać to da ale czy nie będzie dawała wycisk zetorkowi tą co tera mam to daje po d*pie


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dadam    4

u nas przez 10 lat był pottinger mex II s ale za duży areał i po nocach trzeba było kosić ale na ostatni sezon zmieniliśmy na mengele sh 25 wykosiła u nas 12 ha i sprawuje sie bardzo dobrze 3 ha w kukurydzy na dzien to bez problemów sie wykosi i cena w miarę konkurencyjna zwłaszcza w porównaniu do sipmy, sipma jest bardzo podona do sh 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj