Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bamber912

problemy z presom deutz-fahr gp500

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Deutz-Fahr
bamber912    0

witam własnie poszło mi łożysko w presie deutz-fahr gp500 i nieidzie sciągnąć drugiego trybu i nie można wymienic tego łożyska co mam robic jak to ściągnąć.

samex69    32

Jeśli czop nie jest frezowany to tryb jest osadzony na nim na mimośrodzie , aby go zdjąć trzeba próbować obrócić go na czopie w kierunku przeciwnym do kierunku obrotów pracy.

Wiadomość z agroFakt.pl

bamber912    0

miałem ten sam problem z prasą DF trzeba było ciąć tryb grzane do czerwoności i nie ruszyło.

i jak to trzymało ten tryb na jakiej zasadzie

samex69    32

We wcześniejszym poście napisałem że trzeba obrócić -czyli ściślej mówiąc trzeba młotem przy.......ić w kierunku przeciwnym do kierunku pracy aby zruszyć ten tryb na czopie , mówię oczywiście o czopie mimośrodowym bo z frezowanymi nie powinno być problemu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez agrofarm100
      Jestem zainteresowany zakupem prasy deutz-fahr mp 122 lub vicon rf 122. Co sądzicie o tych modelach? Chciałbym poznać opinie użytkowników czy to dobry wybór. . . .
    • Przez ViconRf130
      Witam posiadam prasę Vicon Rf130. Wczoraj przy belowaniu wyskoczył mi błąd E-01 i nie da rady owinąć beli siatką jak i sznurkiem . Na sterowniku po tym błędzie nie pokazuje mi komend . Może ktoś wie jaka może być tego przyczyna ? Z góry dziękuje za pomoc
    • Przez kubaursus3p
      witam. orientuje się ktoś jakie są długości pasów w tej prasie?
    • Przez Brother
      Witam mam problem wymieniłem pasy tylne w prasie rv126L ,i są one troszkę grubsze od tych co były, kiedy zamknę klapę to mam wrażenie że przednie pasy hamują te z tyłu i moje pytanie czy jest jakaś możliwość odsunięcia od siebie tych rolek ?

• Przez peewee1984
      Witam.
      Ostatnio przy prasowaniu sianokiszonki sterownik w mojej prasie odmówił współpracy. Na wyświetlaczu pojawia się obrazek uszkodzonego kabla i nie działają żadne przyciski. Jedynie ten przełącznik od owijania siatką działa, co pozwoliło mi zmęczyć te 20 balotów prasując na wyczucie. Sprawdziłem że do tej centralki w prasie dochodzi napięcie, kabel przemierzyłem miernikiem i żadna żyła nie jest przerwana ani nie ma zwarcia z jakąś inna. Bezpiecznik w centralce też dobry. O co tu chodzi?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.