Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Palos85

Kto z was podaje mączke kostną?

Polecane posty

rollo29    20

Kolego albo jesteś idio.. albo prowokatorem ,może ludzie mają podać jeszcze numer gospodarstwa a najlepiej adres.Zastanów się o co pytasz. Skarmianie mączki kostnej podlega pod prokuratora.

Palos85    0

tego nie wiedziałem myślałem że to jest legal więc też dlatego nie można nigdzie tego dostać

Wiadomość z agroFakt.pl

jacekw1224    1

tego nie wiedziałem myślałem że to jest legal więc też dlatego nie można nigdzie tego dostać

NA mączce jadą całe wielkie fermowe gospodarstwa biorą mączkę na pole a potem walą ją do paszy ,ale słyszałem że polacy mieli podjąć ustawę za jej stosowaniu u trzodt chlewnej ,ja akurat nie stosuję

Palos85    0

Ja też to słyszałem o tej ustawie i myślałem że to już weszło dlatego byłem zdziwiony że nigdzie tego niemożna dostać

kabus55    54

Dokładnie już weszło to w życie, u mnie był nawet okólnik dzisiaj, że nie wolno stosować.

jan2130    17

Witam ja osobiscie odradzam moze pare groszy zaoszczedzisz efekty czy ja wiem mysle ze soji niczym nie zastapisz a strachu sie najesz znajomego złapali sprawa w sadze 5000zł kary i co roz ma kontrole z weterynari wiec mysle ze nie warto tona soi 1370 i zyjesz spokojnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować