pawelJD

UTP Bydgoszcz

Polecane posty

dawidpl2    16

tril jest prosty do tego ukończenia iali przydaje się w rolnictwie... głównym zagadnieniem jest obsługa maszyn rolniczych i leśnych... z tego co wiem jest to wydział mechaniczny utp. ja jestem ostatni rok na zaocznych rolnictwa i więcej nauczyłem się o rolnictwie a niżeli po trilu... i gdybym miał cofnąć czas napewno bym się nie zawahał z ponownym wyborem... sami pozytyni ludzie z branży rolniczej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati10    9

Mam pytanie do studiujących czy polecacie zacząć zootechniką, a drugi stopień rolnictwo czy odwrotnie? Niestety w tym roku na UTP zootechniki zaocznie nie utworzono, bo startowałem-za mało ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Westa    9

A wiecie może coś o podyplomówkach organizowanych na UTP? Jakieś opinie, wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkuspinex    0

Mam pytanie do studiujących czy polecacie zacząć zootechniką, a drugi stopień rolnictwo czy odwrotnie? Niestety w tym roku na UTP zootechniki zaocznie nie utworzono, bo startowałem-za mało ludzi.

zależy w zoo. jest ok 70 % zwierząt a 30% roślin a na rol. jest przeciwieństwo . Jeśli chodzi o mnie kończę teraz inż i na rol. na mgr. bym już nie poszedł szkoda czasu jak już to bym poszedł na ochronę śro. albo coś takiego ,Na razie muszę pracę  inż zacząć pisać, ogólne sam zadecyduj bo jeśli idziesz na studia to dla siebie POZDRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

cześć :) chodzi ktoś aktualnie na UTP na rolnictwo? Wybieram się na nie od października i chciałabym wiedzieć, jak są rozłożone zajęcia no i czy jest gdzie za darmo samochód zaparkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulo9999    2

Na UTP są darmowe parkingi przy wydziałach. A idziesz na zaoczne czy dzienne studia?

Edytowano przez paulo9999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

dzienne :) a parking można wjechać po okazaniu legitymacji? bo widziałam że przy każdym szlaban jest ;)

Edytowano przez Ate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulo9999    2

To jest tak. Jak idziesz na dzienne a będziesz miała zajęcia na ul. Kordeckiego to będzie ciężko wjechać na parkin uczelni, bo z tego co wiem dziennym robią z tym problem. Ale warto próbować wjechać bo może się uda. A te szlabany to nie wiem po co są. Nie musisz pokazywać im legitymacji, wystarczy, że wciśniesz guzik, który się znajduje na tym słupku przed szlabanem i Panu/Pani z portierni powiesz, że jesteś studentką i cię wpuszczą. Istnieje jeszcze taka opcja, żeby otrzymać kartę dzięki której otworzysz sama szlaban, ale to już nie za bardzo wiem gdzie się ją załatwia.

 

 

Jeśli pomogłem wciśnij like.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Na Kordeckiego nie wjedziesz, bo parking jest praktycznie zawalony autami pracowników. Zaocznych co prawda wpuszczają, bo mają zajęcia w weekendy i wtedy jest mniej aut na parkingu. Podobna sytuacja (przynajmniej kiedyś) jest na Mazowieckiej (po prostu za małe parkingi). Na Fordonie nie ma problemu z parkowaniem, a na Bernardyńskiej podjeżdżasz pod szlaban i wciskasz guzik i portier Cię wpuszcza.

Na Kordeckiego co prawda można się starać o kartę tzw. Upoważnienie na wjazd. Wydają ją w rektoracie. Tylko pierwsza sprawa to wydają ją tylko pracownikom i doktorantom. Tym drugim dlatego, że są w systemie zarejestrowani jako pracownicy. Student I i II st. nie otrzyma jej bo "miłe" panie zza biurka po sprawdzeniu w bazie danych odmówią, jeśli nie będzie tam imienia i nazwiska osoby ubiegającej się o to pozwolenie na wjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

na Kordku to na 100% zapomnijcie o parkowaniu to samo na Mazo pozostaje płacić. Na Bernardyńska da rade wjechać na Fordonie wiadomo... miejsca w pip :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Witam, czy wybiera się może ktoś z użytkowników forum na rozpoczynające się w tym roku studia podyplomowe "Diagnozowanie stanu upraw rolnych"? Ewentualnie czy ktoś już studiował ten kierunek i może coś na ich temat powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Westa    9

Witam, czy wybiera się może ktoś z użytkowników forum na rozpoczynające się w tym roku studia podyplomowe "Diagnozowanie stanu upraw rolnych"? Ewentualnie czy ktoś już studiował ten kierunek i może coś na ich temat powiedzieć?

 

Mój małżonek kończył to właśnie na UTP :) W sumie sobie chwalił - oprócz zajęć bardzo wartościowe dla niego było samo spotkanie z innymi słuchaczami, naprawdę ciekawy przekrój się tam zbiera :) Pracownicy firm rolniczych, dużych gospodarstw, ludzie którzy nigdy nie pracowali na roli, mniejsi i więksi gospodarze, ubezpieczyciele. Więc wymiana doświadczeń na pewno na plus.Pamiętam,że mieli też sporo terenówek. Jakbyś chciał wiedzieć coś konkretnego to pisz albo w PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Witam

 

Wybiera się ktoś na mechanikę i budowę maszyn, lub zna kogoś kto tam był  ?? :P

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Ma ktoś może jakiś znajomych, bądź sam był na jakiejs dobrej stancji, którą móglby polecić. Prosze na PW.


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Niee, nie jestem imprezowiczem :P


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

To da sie tez załatwić innymi metodami. :P

To kto tam na Budowe Maszyn idzie?

Edytowano przez patryk546

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

@patryk546  mieszkania szukaj sobie w Fordonie i okolicach bo większość zajęć będziesz miał właśnie tam. I jest jedna wada, mało dziewczyn i do tego większość mało urodziwych jeśli żony szukasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Heh, skądze takie przypuszczenie? Ja tu nastawiam sie na nauke.

 

Kto jeszcze jest na UTP, przyznawac sie!


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Każdy tak mówi, a później 3 poprawki kolokwium pod koniec stycznia i szukanie notatek na egzamin dzień przed nim :D  Rolnictwo pozdrawia! B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Heh serioo. 

 

Wiem ze ta dłuuga przerwa rozleniwiła  to bardzo, ale tez nie ma co w miescie robic zeby zawalac nauke. Jakos do tej pory obeszło sie bez dziewczyny i nie widze powodów aby było inaczej. :P

 

To kto z UTP?


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matti0123    1

witam, Czy ktoś z państwa jesli posiada i podzielił by sie rozwiazanymi pytaniami do egzaminu dyplomowego inz z zootechniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Teraz chyba UTP otworzylo nowy kierunek. "Inspekcja weterynaryjna" 


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szybkirychu12
      Witam, niedługo kończę swoje studia, ale niezwiązane z rolnictwem. Potrzebuję jednak wykształcenia rolniczego, żeby dotacje dostać i ogólnie móc ewentualnie prowadzić małe gospodarstwo w przyszłości gdyby ojciec mi je przepisał. Myślałem zatem o studiach podyplomowych. Czy ktoś z was może robił taką podyplomówkę związana z rolnictwem, która daje kwalifikacje rolniczą. Czy są też jakieś studia z zajęciami online bo zależało by mi na tym. Jestem z okolic Poznania i na na tym info by mi najbardziej zależało, ale chętnie wysłucham wszystkich.
    • Przez Magda31
      Cześć wszystkim,
      zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety, która pomoże mi w pisaniu mojej pracy inżynierskiej na temat oceny efektów wdrożenia technicznego wyposażenia w gospodarstwach mlecznych.
      Ankieta zawiera 19 pytań i jest anonimowa. 
      Link do ankiety:
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPa2Qi8VuNnd1QbGHIlFk2jB8onhGUCSnLLUxCijWbGHLVag/viewform?usp=sf_link
      Dziękuję za odpowiedzi i poświęcony czas.
    • Przez poziomka
      Moje pytanie brzmi czy warto jest iść na studia rolnicze jeżeli planujemy zostać na gospodarstwie. Czy te studia nam coś dadzą,czy jest to też strata czasu mówię tu o kierunku osobiście nowoczesna hodowla bydła mlecznego. Ale jeśli mieliście jaką kolwiek styczność ze studiami to proszę napiszcie, jestem ciekaw każdej wypowiedzi nie koniecznie związanej z moim kierunkiem może być inny rolniczy.
    • Przez AnnaSkoczylas
      Hej, chcę zacząć studia rolnicze, ale przede mną jest jeszcze rok, muszę napisać maturę i podciągnąć niektóre przedmioty. Jakie szkoły wyższe możecie polecić?
    • Przez Drzeffo123
      Witam Szanowną Grupę,
      zwracam się z gorącą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej folii i mat do ściółkowania do pracy magisterskiej.
      Od razu przepraszam za taką formę, lecz tradycyjne sposoby ( telefon, mail )zawiodły.
      Nie ukrywam, że jest to moja ostatnia nadzieja, by móc dokończyć magisterkę 😕
      Dlatego bardzo proszę o poświęcenie 5 minut z Waszego cennego czasu.
      PS ta ankieta nie ma na celu wywołania burzy, który sposób ściółkowania jest najlepszy, tylko pokazanie aktualnej sytuacji.
      Z góry bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety i raz jeszcze przepraszam za taką formę. Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako spam czy inne negatywne działanie.
       
      https://forms.gle/RR45NTp8BuN5nJMx7
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj