Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
kamilov19882

Wielka prośba prasa rivieri casalis rc121

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa

Witam ma wielka prośbe jesli ktoś posiada ta prase to prosił bym o zdjecie jak wyglada nóż oddcinajacy sznurek.bo u mnie bo brak :huh:

Wiadomość z agroFakt.pl

ja dokładnie mam taki sam jak @ariss i poprostu te dwie srubki trzymają ten nożyk. Mało skomplikowany a jesli peknie to wymiana trwa około 3 min ( łatwy dostep)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez AirSoftowiec96
      W tym roku planujemy z ojcem przerzucić się z kostek na baloty. Prasy potrzebujemy na areał 20ha, rocznie będzie belować około 150 bel słomy i 50 siana. Współpracować będzie z ciągnikiem zetor proxima 85+.  Kwota jaką możemy przeznaczyć to około 10-15tys zł. Niestety nie mamy kompletnie doświadczenia z tego typu prasami, więc nie bardzo wiemy czego szukać. Myślałem nad prasami walcowymi welger rp 12, deutz fahr gp 2.3 lub Gallignani  ale poczytałem trochę forum i wywnioskowałem, że walcowe nie nadają się do słomy. Jaką prasę polecacie? Coś z pasówek czy jednak walcowa da radę przy takim użytkowaniu?
    • Przez SamaPrawda
      Witam, planuję zakup prasy za około 30 tyś, ma współpracować z ciągnikiem 80km Ma ktoś taki zestaw? co sądzicie o tych markach? Może macie inne propozycje?
    • Przez pawe848
      Witam zakupiłem prase RC90 i przy próbie jej pracy zaczyna zwijać coś i zapycha sie podbieracz za każdym razem to samo
    • Przez lucek13354
      Witam juz na wstępie pytam którą prasę wybrac lely welger rp 445 czy Mchale 660v 
      Użytkowane będą do słomy i zalęży mi na wadze beli i wysokości przynajmniej 155cm 
      Posiadam lely welger rp 445 i spisuje się znakomicie tylko wyposażenie standardzie jest ubogie i po zrobieniu 10000 bel łancuchy do wymiany ,słyszałem ze mchale to porównywalna prasa i potrzebuję odpowiedzi. Ja z mojej strony moę pomódz w temacie lely 
      Oto Filmik z pracy lely dla porówniania proszę o filmik z mchale v660
      www.youtube.com/watch?v=mk1ucI_Y2fQ
    • Przez piotrek1796
      Witam. Zakładam nowy temat ponieważ potrzebuję rady użytkowników tych pras.

Którą z tych trzech wybrać? Żadna inna nie wchodzi w grę.

Proszę bez zbędnych komentarzy.

Pozdrawiam.