Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rafikkisiel

Renault czy Deutz?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafikkisiel    0

pisze bo potrzebuje nieustannej pomocy za 2-3 tygodnie jade po ciagnik ale nie wiem jaki jedni mowia zetor drudzy mtz. ale ja mam juz ursusa i chce takiego ciagnika co by chodzil w kosiarce w rozrzutniku no i troche w plugach suma to 30 tysiecy w gre wchodzi renault lub deutz juz mam na oku ale nie wiem ile;

deutz pali 4 cylindrowy i 6 cylindrowy

renault pali 4 cyl i 6 cyl

i jak pracuja ogolnie te ciagniki i jak sie czesto psuja.

PS. bedzie pracowal na 20h a tak na prawde to na mniej wiecej 10-13h i bedzie traktowany normalnie

bardzo prosze o pomoc wy sie znacie a ja tak za bardzo na zachodnich sie nie znam

KarolT25    40

Renówki i DF dobre ciągniki są,kup Renówkę z tego co wiem to ci @userzy na AF którzy mają renówki są z nich zadowoleni ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

MgrLukash    128

Za te pieniadze to najszybciej wyjdzie Ci 5 cylindowy Deutz (Dx85 & Dx90) ;)

Jak trafisz na dobrze u3many model to będzie długo służył bo to zwykły mechaniczy prosty ciągnik.

Skrzynia zazwyczaj 15/5 (czasem zdarzają się 12/4 lub z biegami pełzającymi), do tego dohodzi oddzielny obieg układu hydraulicznego (w Renault niestety tego niema) :)

Znajomy Deutzem Dx85 obrabia ponad 30ha ma go ok 3 i pół roku i nakręcił już nim ponad 1000mth wymienił w nim z przewód hydr. i oponę ;)

A co do 6cylinrowego to ja nie wiem czy się opłaca na 20Ha kupowac :huh: mniejszy jest bardziej uniwersalny :D

Co do Renault z tego co słyszałem to też niegłupie maszyny ;)

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

PGRTVP    0

Ja polecam Deutza bo mam nawet 2 Deutzy i jestem z nich zadowolony i od kiedy je mam nie było żadnej awarii tylko takie rzeczy do wymiany co po prostu każdy wie że po czasie trzeba je wymienić. Polecam Deutza.

I love MTZ, I'm MTZ fan, bigest fan in the world.

piotrb14    187

deutz to zawsze deutz

A Renault to zawsze Renault.

Edytowano przez robertbara
Brak uzasadnienia

rafikkisiel    0

no dobrze ale jak macie deutz to ile wam pali dx85 czy 110 ile wam pali 6 cyl a ile 4 cyl.

to pytanie jest do tych ktorzy naprawde wiedza bo maja deutz i sie w tej sprawie orietuja

a drugie :D:) pytanie to do tych co maja orientacje na renault ile spali paliwa 4 cyl a ile 6 cyl

oczywiscie nie beda dzwigac mocnej roboty tylko normalna naprzyklad w kosiarce ktora ma 185 cm

izydor6280    613

jesli tego ursusa masz w 6 i chcesz go dalej uzytkowac to kup sobie 4 cyl

silniki MWM sa podobno oszczedne i malo awaryjne

jesli chcialbys 4 o mocy 90-100km raczej odradzam bo w ciezkiej pracy spali wiecej niz 6

renie 6 cyl sa juz na ramie co jest duzym + jak dla mnie

a moglbys napisac jakiej mocy chcesz zakupic ciagnik

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

rafikkisiel    0

chodzi mi konkterni ile spali 4cylindrowy deutz i ile 6 cyl ile spali na godzine litrow a ile spali renault 4 i 6 cyl a koniu to jak by mial tak okolo 80-90 B)

MgrLukash    128

@Ikobet2 możesz się człowieku trochę opanowac z tymi filmami bo to juz chyba 5 post w którym widzę to samo :blink: :lol:

@rafikkisiel jakbyś niezauważył ciągniki z silnikami 6cylindrowymi zaczynają się zazwyczaj od mocy ok. 100KM (choc zdarzają się wyjątki)

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

rafikkisiel    0

ile pali renault 6 cylindrowe !!!!

chce to wiedziec

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez piotrek202127
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy DF lub zetora
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych 2 jest lepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik jest lepszy, to byłbym wdzięczny. Ciągnik pracowałby jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp. Możecie podawać inne propozycje o podobnej mocy  i cenie
      Pozdrawiam 
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Co powiecie na temat tego ciągnika czy jest godny polecenia czy lepiej nie zawracać nim sobie głowy? Wady, zalety jego. https://www.otomoto.pl/oferta/case-ih-mx-100c-ciagnik-rolniczy-pneumatyka-case-nie-new-holland-zetor-john-deer-ID6AzUgC.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
    • Przez marek0609
      Witam chciałbym uruchomić biznes związany z wykopami,chce kupić koparke 5 ton I zastanawiam się jakim dyrektorem mógłbym ja ciągnąć, tak aby prędkość była 40km/h
    • Przez zulus
      Jak w temacie nowy czy stary mam belarusa 920 to wiem co to ciągnik ze wschodu ,case troche znam smam obawy jeden nowy ale awaryjny a drugi też ma wady i zalety poradzcie co zrobić z góry dziękuje
    • Przez MotoMaszyny_pl
      Witam wszystkich serdecznie,
      Razem ze wspólnikiem tworzę serwis ogłoszeniowy z maszynami rolniczymi, budowlanymi i ogólnie ciężkim sprzętem.
      Chcielibyśmy, aby serwis był przejrzysty i maksymalnie dopasowany do potrzeb użytkowników (czyli Waszych!), dlatego też mam ogromną prośbę...
      Bardzo proszę o odwiedzenie kategorii ciągników rolniczych https://motomaszyny.pl/rolnictwo/traktory/traktory-rolnicze/1 i wypisanie swoich spostrzeżeń, uwag, opinii na temat parametrów widocznych w tej kategorii.
      Jakie parametry są istotnie przy wyszukiwaniu traktora? Czy czegoś tam przypadkiem nie brakuje?
      Za zaangażowanie i odpowiedzi oczywiście z góry BARDZO dziękuję!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.