mickas092

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Polecane posty

misiek432    0

Hej, hej dzwoniłam na UP - minimalny próg na geodezję i kartografię w ubiegłym roku to 377 pkt.

Ciekawe czy w tym też będzie tak wysoko?!

Pozdrawiam :)

 

oby nie był wyższy to będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina22    0

Hej wszystkim:)

 

jest tu może jakaś osoba, która dostała się na rolnictwo lub ogrodnictwo na pierwszy rok?

 

Byłam wczoraj na uczelni i próg na geodezję i kartografię w tym roku wynosi niecałe 394 pkt - czyli niestety jest wyższy niż w tamtym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechu    0

ja się aż tak z tego nie cieszę, każdy zawsze oj jaki ty zdolny a w żyyciu oceny nie są zbytnim wyznacznikiem.

 

myślałem nad dziennnymi ale górę wzięła chęć pozostania w domu :-)

Edytowano przez wojciechu

hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaoczne rolnictwoto bajka hehe dopiero co sie dostałem na uczelnie a tu już każą pisać prace inżynierska czas szybko leci ps nie bójcie se biochemii na 2 roku kompletne ściągi na egzamin krążą po uczelni od kilku lat z reszta od jakiego przedmiotu nie ma pomocy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel002d    7

pany moja siostra dostała się na rolnictwo. Mam kilka pytań:

1. Sister dostała się na Langiewicza. Podobno większość zajęć będzie na Felinie. Który polecacie akademik?

2. Jak wyposażenie Felinu i Langiewczia?

3. Rady od serca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Na felinie była tylko ekonomia i technologia informacyjna - ćwiczenia. Reszta na akademickiej. W drugim semestrze na felinie zajęć niema. Poza tym to zad*pie trochę a kulać się ponad pół godziny mpk z rana nie każdy chce. Poimprezować można tez w centrum :D Rady od serca?? Sciągi do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

chyba i na mnie przyszła pora ;) w tym roku zaczynam TRiL w Lublinie, podkreślam zaczynam bo nie wiem czy skończe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel002d    7

Tommy BZK ? ;D dzienne, zaoczne?

________________________________

mickas092

 

To mówisz, że dobrze jest na Langiewicza ?Który polecasz akademik Cebion, Dudek czy Eskulap?

Y chodzisz na rolnictwo widzę ?

dużo się trzeba uczyć czy relax?

Ej a jak towarzystwo w akademiku na Langiewciza?

Da się imprezować ? ;d

gadaj co wiesz ;D

Edytowano przez daniel002d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Akademik to obojętnie - dostęp i oferta alkoholi we wszystkich bogata :D Jesli chodzi o nauke to wiadomo czasem trzeba przysiąść zależy jak kto temat ogarnia :) Imprezy gdzie chcesz i kiedy chcesz :D Generalnie uczelnia nie da ci zginąć :) Sami starają się przepchnąć zależy od prowadzącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emulegator    232

To może i ja się wypowiem ,mieszkam w akademiku na Felinie , z rana trzeba wstać te 30 min wczesniej żeby dojechać , ale jest ciszej inaczej sie mieszka niż na Langiewicza bo są segmenty , a na miasteczku wchodzi sie prosto z korytarza do pokoju , niedaleko jest osiedle , markety orlik i takie d*perele :D Ogólnie fajnie się mieszka , imprezować można do oporu , można robic grile i ogniska a na miasteczku raczej nie bardzo , także zapaszam do Brodwayu :) A jeśli chodzi o kierunek rolnictwo to jeśli ktos ogrania troche nauke to da sie przezyć :D

 

Jeśli chcecie wiedzieć cos jeszcze to piszcie tu albo na PW :)


Zetor 4 ever ! Czerwona moc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad30    0

Witam.

Zastanawiam się nad studiami zaocznymi .Kierunek rolnictwo na wydziale agrobioinżynierii .Chciałbym wiedzieć jaki jest limit miejsc na tych studiach . Maturę planuje napisać w podstawie.

 

Pozdrawiam .

Edytowano przez konrad30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szybkirychu12
      Witam, niedługo kończę swoje studia, ale niezwiązane z rolnictwem. Potrzebuję jednak wykształcenia rolniczego, żeby dotacje dostać i ogólnie móc ewentualnie prowadzić małe gospodarstwo w przyszłości gdyby ojciec mi je przepisał. Myślałem zatem o studiach podyplomowych. Czy ktoś z was może robił taką podyplomówkę związana z rolnictwem, która daje kwalifikacje rolniczą. Czy są też jakieś studia z zajęciami online bo zależało by mi na tym. Jestem z okolic Poznania i na na tym info by mi najbardziej zależało, ale chętnie wysłucham wszystkich.
    • Przez Magda31
      Cześć wszystkim,
      zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety, która pomoże mi w pisaniu mojej pracy inżynierskiej na temat oceny efektów wdrożenia technicznego wyposażenia w gospodarstwach mlecznych.
      Ankieta zawiera 19 pytań i jest anonimowa. 
      Link do ankiety:
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPa2Qi8VuNnd1QbGHIlFk2jB8onhGUCSnLLUxCijWbGHLVag/viewform?usp=sf_link
      Dziękuję za odpowiedzi i poświęcony czas.
    • Przez poziomka
      Moje pytanie brzmi czy warto jest iść na studia rolnicze jeżeli planujemy zostać na gospodarstwie. Czy te studia nam coś dadzą,czy jest to też strata czasu mówię tu o kierunku osobiście nowoczesna hodowla bydła mlecznego. Ale jeśli mieliście jaką kolwiek styczność ze studiami to proszę napiszcie, jestem ciekaw każdej wypowiedzi nie koniecznie związanej z moim kierunkiem może być inny rolniczy.
    • Przez AnnaSkoczylas
      Hej, chcę zacząć studia rolnicze, ale przede mną jest jeszcze rok, muszę napisać maturę i podciągnąć niektóre przedmioty. Jakie szkoły wyższe możecie polecić?
    • Przez Drzeffo123
      Witam Szanowną Grupę,
      zwracam się z gorącą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej folii i mat do ściółkowania do pracy magisterskiej.
      Od razu przepraszam za taką formę, lecz tradycyjne sposoby ( telefon, mail )zawiodły.
      Nie ukrywam, że jest to moja ostatnia nadzieja, by móc dokończyć magisterkę 😕
      Dlatego bardzo proszę o poświęcenie 5 minut z Waszego cennego czasu.
      PS ta ankieta nie ma na celu wywołania burzy, który sposób ściółkowania jest najlepszy, tylko pokazanie aktualnej sytuacji.
      Z góry bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety i raz jeszcze przepraszam za taką formę. Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako spam czy inne negatywne działanie.
       
      https://forms.gle/RR45NTp8BuN5nJMx7
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj