mickas092

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Polecane posty

Jakub1221    0

Rolnicy I roku. Informuję, e listy z podziałem na grupy z Technologii Informacyjnej są nieaktualne. Byłem dzisiaj w rektoriacie wyjaśnić niedogodności związane z Technologią Inf. i nasz drogi wykładowca narobił byków i poprzerzucał ludzi w różne grupy czego robić nie może. Nowa lista będzie dostępna w poniedziałek. Także osoby które idą na Botanikę na godzinę 8:00 idą na tą botanikę zaś nie idą na Technologię tak jak zostało napisane na owym podziale grupowym. Będzie aktualizacja również planu zajęć więc trzeba sprawdzać codziennie na stronie. Rano też w poniedziałek niech wszyscy idą pod dziekanat i sprawdzą czy nadal są w tych samych grupach co byli bo dochodzą nowe osoby i lista która jest wywieszona obok drzwi dziekanatu też będzie zaktualizowana. A jeżeli nie będzie nowego podziału na grupy z Technologii jak poinformowano mnie w rektoriacie mamy chodzić według zaktualizowanego przez ten weekend planu zajęć dostępnego w internecie . To chyba wszystko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A mnie wolno sie dopisać?

Już 25 lat po studiach. Lata 1981-1987. Wydział Rolniczy. Specjalizacja: agroekologia. Tytuł pracy magisterskiej: Próba bezpośredniej uprawy buraka cukrowego na nasiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radex    4

ja już 4 rok na wydziale agrobioinżynierii;P pozdrawiam kolegów z uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matwoj    5

Moi drodzy kłaniam się wszystkim jako świeży inżynier naszej kochanej uczelni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Orientujecie się może czy można iść na studia magisterskie na UP w Lublinie po studiach inżynierskich o kierunku nie zwiazanym z rolnictwem, a konkretnie mechanice? czy jest tam jakiś kierunek mechanizacyjny?


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
triplehhh    0

ja już 10 lat po studiach ;) Weterynaria. Były ciążko ale dałem radę ;)


Fani Wrestlingu czyli WWE i TNA pisać na priv. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNIO    0

Hej, co możecie powiedzieć o turystyce i rekreacji?? Czy jest to przyszłościowy kierunek? jak z robota po studiach?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frooger    1

boby masz zarządzanie i inżynieria produkcji. i to w sumie jedyny mechaniczny bardziej kierunek. teraz praktycznie wszedzie bedziesz musial na UP na 2 stopien miec inżyniera, ale tez przygotuj sie ze bedziesz mial przedmioty po trochu rolnicze i jak nie masz o tym pojęcia, to może być ciężko.

Teraz drugi stopien mozesz isc praktycznie wszedzie, ale sobie popatrz co masz za przedmioty potem. Dodam ze ja chcialem isc na 2 stopien towaroznawstwa po licencjacie tez na UP i nie chcieli mnie przyjac, trzeba bylo miec inzyniera.

 

MNIO - turystyka i rekreacja mam tam znajomego to powiem tak, nie wiem czy jest koniecznosc konczyc az studia specjalnie w tym kierunku, lepiej np. technologia zywnosci, kwestia co chcesz robic po studiach. Ale na pewno z tego co wiem sa to dosc dobre studia i jesli chcesz sie specjalizowac to pewnie jest robota jak zreszta po wszystkim.

 

A ja mam pytanie czy ktos jest teraz na ekonomii i czy uruchamiaja magistra i czy uruchomili tez specjalizacje agronomika systemu agrożywnościowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechu    0

witam, mam pytanie ile się płaci za semestr studiów zaocznych na UP w lublinie kierunek rolnictwo?


hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczka    0

Witam, czy wiecie jaki próg punktowy był w tamtym roku na kierunku geodezja i kartografia ?

Edytowano przez Leneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Nie wiem ale na bank spory bo było podobno 900 chętnych na ten kierunek a miejsc 200 chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emulegator    232

ja w tamtym roku też składam na geodezje i kartografie , Panie Michale , miejsc jest tylko 90 a składało ponad 900 osób :D


Zetor 4 ever ! Czerwona moc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek432    0

@

emulegator

 

- a może pamiętasz jaki był próg punktowy? albo przynajmniej ile Ty miałeś punktów i na którym miejscu byłeś :)

Pozdrawiam

Edytowano przez misiek432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie ile się płaci za semestr studiów zaocznych na UP w lublinie kierunek rolnictwo?

 

 

"pierwszaki" w tym roku płacili chyba 1500 jednorazowo lub 100zł wiecej w ratach mój rocznik sponsoruje uczelnie w wysokości 1300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczka    0

Hej, hej dzwoniłam na UP - minimalny próg na geodezję i kartografię w ubiegłym roku to 377 pkt.

Edytowano przez Leneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szybkirychu12
      Witam, niedługo kończę swoje studia, ale niezwiązane z rolnictwem. Potrzebuję jednak wykształcenia rolniczego, żeby dotacje dostać i ogólnie móc ewentualnie prowadzić małe gospodarstwo w przyszłości gdyby ojciec mi je przepisał. Myślałem zatem o studiach podyplomowych. Czy ktoś z was może robił taką podyplomówkę związana z rolnictwem, która daje kwalifikacje rolniczą. Czy są też jakieś studia z zajęciami online bo zależało by mi na tym. Jestem z okolic Poznania i na na tym info by mi najbardziej zależało, ale chętnie wysłucham wszystkich.
    • Przez Magda31
      Cześć wszystkim,
      zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety, która pomoże mi w pisaniu mojej pracy inżynierskiej na temat oceny efektów wdrożenia technicznego wyposażenia w gospodarstwach mlecznych.
      Ankieta zawiera 19 pytań i jest anonimowa. 
      Link do ankiety:
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPa2Qi8VuNnd1QbGHIlFk2jB8onhGUCSnLLUxCijWbGHLVag/viewform?usp=sf_link
      Dziękuję za odpowiedzi i poświęcony czas.
    • Przez poziomka
      Moje pytanie brzmi czy warto jest iść na studia rolnicze jeżeli planujemy zostać na gospodarstwie. Czy te studia nam coś dadzą,czy jest to też strata czasu mówię tu o kierunku osobiście nowoczesna hodowla bydła mlecznego. Ale jeśli mieliście jaką kolwiek styczność ze studiami to proszę napiszcie, jestem ciekaw każdej wypowiedzi nie koniecznie związanej z moim kierunkiem może być inny rolniczy.
    • Przez AnnaSkoczylas
      Hej, chcę zacząć studia rolnicze, ale przede mną jest jeszcze rok, muszę napisać maturę i podciągnąć niektóre przedmioty. Jakie szkoły wyższe możecie polecić?
    • Przez Drzeffo123
      Witam Szanowną Grupę,
      zwracam się z gorącą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej folii i mat do ściółkowania do pracy magisterskiej.
      Od razu przepraszam za taką formę, lecz tradycyjne sposoby ( telefon, mail )zawiodły.
      Nie ukrywam, że jest to moja ostatnia nadzieja, by móc dokończyć magisterkę 😕
      Dlatego bardzo proszę o poświęcenie 5 minut z Waszego cennego czasu.
      PS ta ankieta nie ma na celu wywołania burzy, który sposób ściółkowania jest najlepszy, tylko pokazanie aktualnej sytuacji.
      Z góry bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety i raz jeszcze przepraszam za taką formę. Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako spam czy inne negatywne działanie.
       
      https://forms.gle/RR45NTp8BuN5nJMx7
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj