mickas092

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Polecane posty

emulegator    232

Witam kolegów , ja też dostałem sie na Up na rolnictwo dzienne , składałem też na geodezje i kartografie ale było strasznie dużo chętnych. Bedę składał papiery na akademik, a jak nie to dojazdy pociągiem. Mam też pytanie do kolegi który mieszaka w akademiku :jak tam jest , czy w miare czysto , jak ludzie i jak z cenami.Aha i czy sam sobie gotujesz czy cz chodzisz po knajpach ??

Edytowano przez emulegator

Zetor 4 ever ! Czerwona moc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogardo    14

Ja studiuje na WIP-ie TRIL 4 rok od października i juz 3 lata mieszkałem na Felinie i do końca ta pozostanie,tez miałem mieszane uczucia odnośnie akademika ale pierwsze pół roku to pieknie weryfikuje(pozytywnie),dość czysto(zależy które pietro),ogolnie ceny ok(250 3osobowy,320 2 osobowy,360 jedynka),kuchnia na każdym pietrze. Jak coś wiecej chcesz wiedzieć to pytaj:) no i oczywiście wybieraj Broadway :D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także mieszkałem na Felinie przez rok i nadal będę tam mieszkał. Słyszałem tylko że każdy pokój drożeje o 20 zł. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1993    8

deutazfahr widzę ze z okolic Łukowa jesteś :D nie daleko mam do Łukowa, też się wybieram na rolnictwo, tylko wiecie, chce i postudiowac i się czegoś nauczyc, nie chce iśc tylko dla papieru, podejrzewam, że na dziennych się więcej nauczę, co o tym sądzicie?

ile mamy osób na AF z UP w Lublinie, dzienne?

Pozdrawiam, w tym roku maturaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuba1993

""chce i postudiowac i się czegoś nauczyc,""

 

gwarantuje ze po pierwszym zaliczonym roku będziesz chciał tylko postudiować he he

 

tak przy okazji matura to bzdura he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na roku było około 150 osób. Dużo przeniosło się na początku na zaoczne. Trochę odpadło po pierwszej sesji. Teraz są 4 grupy czyli mniej jak 120 osób. Z dostaniem się nie będzie problemu. U mnie przyjęliby więcej ale nie było już chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1993    8

ile muszę miec z rozszerzonej biologi i chemii, żeby się dostac bez obaw? ale generalnie fajni ludzie są na UP w Lublinie? sporo tam ludzi od mnie z LO, to z gim się wybiera, albo już nawet tam studiują.

Domyślam się, że skończy się na "studiowaniu" :lol: :lol:

Edytowano przez Kuba1993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogardo    14

a powiem Ci ze maja podrożeć tam gdzie remontuja pietra wiec teraz chyba 3 i 4 :) mowie o Broadwayu oczywiście. Reszta ma być bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

witam kolegów no i jedną koleżankę z UP z zwłaszcza z rolnictwa:) widzę sami nowicjusze można by rzec... ja zaczynam 5 rok na agronomii i jestem już jakby na wylocie .... ogólnie nie ma się czym przejmować Matura to bzdura a studia jeszcze większa:) :) jeden wielki pic na wodę fotomontaż wszystko jest do przejścia czy na dziennych czy to na zaocznych... z każdym wykładowcą idzie się dogadać tylko odpowiednio trzeba go podejść..

 

co do mieszkania to mieszkam na miasteczku w eskulapie od samego początku i jestem bardzo zadowolony trochę drożej niż na felinie ale za to wszędzie blisko na uczelni 5 minut lekkim spacerkiem, kluby , bary, wszystko pod ręką wychodzisz z akademika i już jesteś można powiedzieć na imprezie jak jest ciepło...

 

Pozdro dla wszystkich i powodzenia na naszej kochanej alma mater:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
undergrand    0

oo widzę kolegę z Trola :P

Tylko że ja dopiero 1 rok skończyłem.

Może się dowiem czegoś o 2 roku, do kogo lepiej iść na ćwiczenia, a kogo unikać.

 

Jak na moje oko to zależy na kogo się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub1221    0

Witam przyszłych rolników pierwszego roku na UP :) Proponowałbym jakieś spotkanie integracyjne :) Chętni niech się odzywają. Numer gadu podany albo niech pisza tutaj :):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta1    0

hej :) ja również od października rozpoczynam swoją edukacje na kierunku rolnictwo. fajnie, że nie jestem jedyną dziewczyną w tym gronie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub1221    0

Witamy koleżanki w gronie przyszłych studentów :) Mam nadzieję, że jesteście za jakąś imprezką integracyjną ? Dwóch chętnych już mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub1221    0

No witam nowych kolegów i koleżanki oczywiście ja również zaczynam 1 rok rolnictwa na UP. To kiedy ta impreza :D?

Pewnie po połowie września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szybkirychu12
      Witam, niedługo kończę swoje studia, ale niezwiązane z rolnictwem. Potrzebuję jednak wykształcenia rolniczego, żeby dotacje dostać i ogólnie móc ewentualnie prowadzić małe gospodarstwo w przyszłości gdyby ojciec mi je przepisał. Myślałem zatem o studiach podyplomowych. Czy ktoś z was może robił taką podyplomówkę związana z rolnictwem, która daje kwalifikacje rolniczą. Czy są też jakieś studia z zajęciami online bo zależało by mi na tym. Jestem z okolic Poznania i na na tym info by mi najbardziej zależało, ale chętnie wysłucham wszystkich.
    • Przez Magda31
      Cześć wszystkim,
      zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety, która pomoże mi w pisaniu mojej pracy inżynierskiej na temat oceny efektów wdrożenia technicznego wyposażenia w gospodarstwach mlecznych.
      Ankieta zawiera 19 pytań i jest anonimowa. 
      Link do ankiety:
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPa2Qi8VuNnd1QbGHIlFk2jB8onhGUCSnLLUxCijWbGHLVag/viewform?usp=sf_link
      Dziękuję za odpowiedzi i poświęcony czas.
    • Przez poziomka
      Moje pytanie brzmi czy warto jest iść na studia rolnicze jeżeli planujemy zostać na gospodarstwie. Czy te studia nam coś dadzą,czy jest to też strata czasu mówię tu o kierunku osobiście nowoczesna hodowla bydła mlecznego. Ale jeśli mieliście jaką kolwiek styczność ze studiami to proszę napiszcie, jestem ciekaw każdej wypowiedzi nie koniecznie związanej z moim kierunkiem może być inny rolniczy.
    • Przez AnnaSkoczylas
      Hej, chcę zacząć studia rolnicze, ale przede mną jest jeszcze rok, muszę napisać maturę i podciągnąć niektóre przedmioty. Jakie szkoły wyższe możecie polecić?
    • Przez Drzeffo123
      Witam Szanowną Grupę,
      zwracam się z gorącą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej folii i mat do ściółkowania do pracy magisterskiej.
      Od razu przepraszam za taką formę, lecz tradycyjne sposoby ( telefon, mail )zawiodły.
      Nie ukrywam, że jest to moja ostatnia nadzieja, by móc dokończyć magisterkę 😕
      Dlatego bardzo proszę o poświęcenie 5 minut z Waszego cennego czasu.
      PS ta ankieta nie ma na celu wywołania burzy, który sposób ściółkowania jest najlepszy, tylko pokazanie aktualnej sytuacji.
      Z góry bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety i raz jeszcze przepraszam za taką formę. Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako spam czy inne negatywne działanie.
       
      https://forms.gle/RR45NTp8BuN5nJMx7
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj