• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez katopo
      Jak radzicie sobie z pozbywaniem się obornika że starych chlewni. U mnie niestety wygląda to tak: widłami z kojca na ganek potem drugi raz z ganku na krokodyl poza budynek. 
      Roboty dużo i problem mam to jakoś ułatwić. Niestety ganki są wąskie (~1m) a przerobienie na ruszta nie możliwe że względu na koszta. Jak wy rozwiązaliscie u siebie taki problem?
    • Przez mateo105
      witam wszystkich uzytkownikow mam pytanie do kogos kto byc moze mial ten sam problem co ja otoz chce postawic silos bin 60 i wiem ze musze wyrobic plany i pozwolenia lecz ogolne warunki zabudowy mowia ze musze zachowac 4 m od granicy dzialki. lecz mam 1 problem gdyz w zaden sposob nie pasuje mi stawiac tak daleko gdyz wyjdzie na to ze juz zadnego garazu wiecej na maszyny nie postawie. I tu moje pytanie czy istnieja jakies przeslanki ktore mowia ze mozna blizej stawiac za np.zgoda sasiada?? wiem ze rodzice kiedys postawili wielki garaz 1,5 m od miedzy ale to bylo 20 lat temu.
    • Przez arek1990
      witam powoli przymierzam się do inwestycji , ma to byc budowa uniwersalnego budynku który ma mi słuzyc po częsci jako garaż ,przechowalnia zboża ,miejsce przygotowywania pasz itd . szukając najtańszego i najodpowiedniejszego dla mnie rozwiązania natknąłem się na budowle o nazwie hale łukowe czy ktoś z was wykorzystuje takie hale do podobnych celów o których wspomniałem wyzej .

interesuja mnie wszelkie informacje na temat tej budowli cena , wytrzymałośc funkcjonalność itd.

z góry dziękuje za info . CHODZI MI O COŚ TAKIEGO.--> http://lodz.olx.pl/hala-lukowa-konstrukcja-stalowa-magazyn-garaz-stodola-warsztat-wiata-iid-366078609
    • Przez db09
      Dzień dobry,
      Pisałem już w tej sprawie, ale nie otrzymałem klarownego wyjaśnienia. Sprawa wygląda tak: dwa lata temu przejąłem po rodzicach gospodarstwo o powierzchni około 10ha. Od kilku ładnych lat na tą ziemię rodzice dostawali dopłaty ONW. Teraz pojawił się temat sprzedaży działki o powierzchni ok. 1ha. Pytanie, czy będę zobowiązany w jakiś sposób rozliczyć się z ONW (teoretycznie ja dostaje ONW przez 2 lata) ? Ewentualnie, czy mogą pojawić się jakieś komplikacje z powodu sprzedaży ziemi? Z góry dziękuję za odpowiedzi!
    • Przez poprostumateo
      Witam. Orientuje się ktoś jaki jest koszt zwykłej, szarej kostki brukowej 8cm ? Może ktoś wie gdzie na Dolnym Śląsku można nabyć kostkę w dobrej cenie.
      Co prawda to nie forum budowlane, ale wydaje mi się, że wiele osób miało styczność z kostką brukową, a więc pewnie ktoś mi pomoże
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.