Polecane posty

andrzej2257    142

Mnie jakoś deutze odrażają w mojej wsi strasznie narzekają na nie jednemu koledze 3 razy skrzynia padła a 2 kupił nowego i to samo y chodziło o wałki ja nie przepadam za tymi ciągnikami z wyglądu ok ale z awaryjnością wg. mnie nie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

M600 to przyjazna maszynka, jak jest miękka oś i kabina to się śmiga aż miło B)

Przy cięższych maszynach trzeba dorzucać dobry balast z przodu, ponieważ ciągnik jest relatywnie krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theursus3p    3

Aktualnie polecam tą markę ciągników, na pewno nie będziesz zawiedziony . . . Jak będziesz o niego dbał to wszystko będzie ok:) Znam też przypadki Deutz Fahr które są awaryjne dzięki swoim właścicielą . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

I chyba bardziej awaryjne są modele poniżej 100km bo Mki dość niezawodne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pavlo1706    14

jeździłem takim Deutzem u znajomego, przód amortyzowany, kabina też, jednym słowem świetny ciągnik, nie narzeka na spalanie i na awaryjność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endzit    26

Witam

Panowie powiecie coś więcej o tych ciągnikach?

w przyszłym tygodniu podpisuje umowę na modernizację, a na pierwszym miejscu w zestawieniu mam M 600 DCR. ... Mogę jeszcze zamienić na np. 6630 bo to ten sam przedział mocy. rozmawiam z ludźmi i jedni chwalą to , drudzy tamto, jeszcze inni że to bubel. I bądź tu człowieku mądry. A to jest zakup na lata nie będzie możliwości wymiany.

w zeszłym roku wybrałem Avero 240 i muszę powiedzieć po tych paru godzinach pracy że to był dobry ruch... Oby więcej było takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj