Skocz do zawartości
rolnik-k

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Andrzej24871    12

Zetor 10245 to samo co 1014 lub 1024 ( czyli to że zetor nie znaczy że bedzie dużo palił) za przemawia to że jest to raczej ciągnik dobrze znany mechanicy nie będą sie go bali naprawiać i będą wiedzieć jak go naprawić , duża masa, łatwo dostępne części i ładny wygląd , a że jest to zetor to myśle że długo wytrzyma , tylko że on ma 96 bodajże koni.

karbon    0

właśnie nie wiem co wybrac ursusa zetora czy renualta jest na ciągnik te 45 tyś. ale moze być tanszy bo jeszcze sprzet do niego . nie wiecie ile moze kosztowac ursus 934 i 1034?

Wiadomość z agroFakt.pl

elemer    9

Jak do orki to bierz ursusa 1224 albo zetora 12145 oba to ten sam ciągnik. Tanie w naprawie i wcale nie takie paliwożerne jak niesie plotka.

szmergiel    195

jak znajdziesz dobry 934 lub 1034 to bierz ale tego jest bardzo malo wiec cos znalezc nie bedzie latwo zwlaszcza 1034.Rnault kupisz w tej cenie w b.dorym stanie ale do nich ciezko o czesci i sa drogie bo ta firma juz nie robi.A moze zetor 9540 tzw rekin tez spoko traktorek ?

EDWIN    0
:D ja doradzam mf z seri 30xx np 30 70 najmocniejszy ale 3060 i nie nażekają na nie ale jaki komfort jest i nawet ehr i z klima sie trafiaja :) w 40k zł to taki zyleta bedzie :)

Jak 3 obrót to zdecydowanie 4 cylindry. Mniej spali a ta samą robotę wykona.

Ja zastanowił bym się nad 1014. Trafiają się takie z 97-98. Najprostszy ciągnik.

karolste    0

Jescze mógłby byc belarus 952 z turbo za te pieniadze spokojnie kupisz go z lat ok 2000

karbon    0

moze jakieś inne propozycje jeszcze bo marka tez jeszcze nie wiadomo. moze coś z zachodnich ?

szmergiel    195

Moze mf serja 6xx lub 5xx,bardzo chwalone ciagniki i bez elektroniki ,na zwyklej skrzyni malo pala tylko malo ofert jest do sprzedazy z mlodych rocznikow.

EDWIN    0

a z zachodnich to same explorer 80 lub 90 są i też są dobre ja mam z rodziny nową wersję lamborghini grand i nie narzekam :D:)

EDWIN    0

lepiej weź 4 turbo ale zależy jakie ziemie masz i ile ci koni potrzeba.a i w 4 na paliwie oszczędzisz a 6 o połowę więcej pociągnie.więc jak kupować zachodni to massey ferguson lub same

Po pierwsze to sztuką byłoby znaleźć starszy ciągnik 4cyl o mocy 120 km. Z zachodniego sprzętu za te 45 tyś znalazł byś pewnie ładnego MF-a z serii 3000. Jeżeli potrzebujesz komfortowego dobrze wyposażonego ciągnika to MF byłby dobrym rozwiązaniem, jak chcesz 120 km to zostaje ci 6 garowego szukać.

marekczarna    0

Ale juz do 6 pasuje pług 4skibowy ;[ A ile masz do orania ??

Jak 4cylindry to bym polecił MF 3070 ma turbo i 90KM do 3 skib to git, jeszcze dobrze wypasiony ;[

A jak 6 to MF 3125, chyba ze coś z innej stajni :(

lukaszwow    0

Mam zamiar kupić ciągnik do 60tyś moc to 60km

Doradzcie jakiej marki kupić ciagnik?

Sprzet musi być używany

Shreku94    0

ja bym polecił ursusa 4514 bardzo dobry ciagnik znajomy ma i nie narzeka na niego co do zetora to sasiad miał i narzekał na niego strasznie że dużo palił.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się