Skocz do zawartości
rolnik-k

Ciągnik w przedziale 41-60 tysięcy złotych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrejus    157

"Dentyście" Puściłem na chwile pracownika do mojej reni. Z ukrycia obserwowałem jak sobie radzi. Gdy zobaczyłem jak obsługuje revers to niestety ale musiałem podziękowac mu za współpracę. Możecie się domyśleć w jaki sposób zmieniał kierunek jazdy przód-tył

izydor6280    464

ta a jak jakis madry jedzie do przodu i wbija rewers, skrzynia sie sypie, podobno tak zrobli u jakiegos goscia na jezdzie probnej i co, panie to jakas kupa zlomu i do widzenia

moze troche przesadzilem, czasem sie zdaza ze bieg sie blokuje lub ktoregos brakuje, widzialem na allegro, rzadkie przypadki,

najwyzej do wymiany sa synchronizatory

a co powiecie o 12/12

A co sądzicie o case 5140 lub 5150, lub fastrackach bo sa nawet w przyzwoitych cenach na allegro ale nie wiem co o nich myslec. Jakie są wytrzymałe, jak spalanie i dostepnosc i cena czesci??

Wiadomość z agroFakt.pl

MgrLukash    114

5140 ma 110KM czyli mniej niż deklarujesz w temacie :P (5150-125KM)

Fastrac to ciekawy ciagnim do transportu ale czy do ładowacza :huh:

Rozglądnij nie jeszcze po marce Deutz-Fahr bo z tego co się orientuje to za taka sume można znaleźc Agrostara 6.61, 6,31 lub 6.38 w ładnym stanie ;)

Edytowano przez MgrLukash

izydor6280    464

u nas na wsi jest jeden case 965, ale przy orce kopci jak lokomotywa, kompresja sadzi i podobno spalanie dosc duze, ale ile w tym prawdy?

Rob_kon    0

Witam mam mały dylemat chce kupic ciagnik do 55 tys. ale niewiem jaki najlepiej gdyby mial okolo 100 KM. Myślałem juz trocho o MF 3080 albo 3090 ale sam niewiem.Prosze o pomoc.

Michalc355    99

Oczywiście nie mogę przegapić. Mf3080 bardzo komfortowa kabina w miarę cicho mam większego brata 3125 i jest super:D

zenon385    14

Apropo belarusa jestem w trakcie takiego wyboru i co o nim powiecie?mam na oku tego 920 bez turbiny podnośnik wzmocniony wersja eksportowa skrzynia synchronizowana rocznik 99

Rob_kon    0

Nie jestem przekonany do case'a bo muj sąsiad miaj 5130 i skrzynia mu sie rozleciala. Prosze o inne propozycje.

yahooo777    698

Ja jako posiadacz belarusa i mtz twardo bym obstawiał deutza, jestem pod wrażeniem ciągnika, valmet to też db propozycja, bo podejrzewam, że mało który ciągnik wyjeździ tyle co on;)

Indiana    7

@yahooo777 zatem trzeciego Belarusa już byś nie chciał? ;)

Za 55tys. będzie młody dosyć, i tani w eksploatacji Belarus. Albo starszy od wschodniej myśli technicznej, i droższy w utrzymaniu, zachodni ciągnik.Wszystko ma granice trwałości.

Edytowano przez Indiana

MalyJohn    218

Ja tutaj zaproponuję MFa 3080. Szwagier natłukł mu ponad 10000 mtg, i do tej pory chodzi jak żyleta, Pola obrabia bardzo mało, bo może z 15 ha, ale za to codziennie nadrabia w służbie drogowej, a zimą ładuje turem sól na "solarki". Mówi, że do tych zadań jest idealny.

yahooo777    698

Nie chciałbym, niestety ale belarus w gre by już nie wchodził. Renault, claas, deutz, ewentualnie ursus, ale nie belarus;)

yahooo777    698

Piosenka Ci się znudzi, samochód, kolor ścian w pokoju i niektóre rozwiązania zachowane w belarusie;) uciąg, ekonomia i koszty utrzymania przemawiają jedynie za ruskimi

Każdy ma swoje kryteria wyboru, kobieta Ci sie znudzi, tym bardziej ruska myśl techniczna;)

Edytowano przez yahooo777

rafalpop721    12

Tylko deutz jest chłodzony powietrzem to sobie wybieraj za 55 tysi. kupisz belarusa w dobrym stanie a innego w napewno gorszym.........

hubcio224    6

Ja poleciłbym Ci jakąś Renówkę bardzo wytrzymałe, komfortowe i zwrotne ciągniczki.

Edytowano przez hubcio224

gospodarz97    109

Kolego, a tak trudno jest poszukać ciągników na allegro.pl , tablica.pl czy na naszej gieldzie AgroFoto z twojego województwa ?

Wystarczy chwile poszukać i masz odpowiedz na swoje pytanie, poza tym napewno jest już jakiś podobny temat.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się