Skocz do zawartości
bigosek54

Izolacja do silosu zbożowego

Polecane posty

bigosek54    1

Witam mam trzy silosu zbożowe płaskodenne własnej roboty i jeżeli macie jakieś propozycje to proszę mi powiedzieć jaka jest najlepsza izolacja na dno binów.Dotychczas tą że izolacją była folia ale jest to niezbyt praktyczne.Jeżeli istnieją inne możliwości oprócz folii to proszę o sugestie ponieważ nie mogę nic innego wymyślić.

locke    291

posmaruj DYSPERBITEM ja tym dzisiaj smarowałem w magazynie i wyszło super :D nie ma wilgoci.

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

mustang261    0

w srodku polozylem dwie warstwy grubej foli i na to wylalem 30 cm betonu a boki obsmarowalem jakas masa czarna do papy - tak juz jest 7 lat i mam spokuj beton zawsze suchutki i nic nie wilgnie . jesli masz silos skrecany z arkuszy blach to musisz jena wykrecic i bedziesz mial latwiej .

Wiadomość z agroFakt.pl

bartek45    17

Niektórzy robią uszczelnienia z samego betonu, ale to woda podcieknie, blacha zgnije i tylko problem będzie... Ja też mam zasmarowane taką czarną masą, nic się nie dzieje i jest naprawdę super. ;)

Albo jak kolega wyżej- troche betonu, a pomiędzy betonem a blachą wylać to czarne.

Edytowano przez bartek45

bigosek54    1

Mógłby któryś z was zrobić zdjęcie jak to w takim silosie wygląda?Czy można nasmarować tą masą beton i nie wylewać już na nią betonu??

Edytowano przez bigosek54

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Karolina94
      Witam, nie wiem czy tu dostanę jakieś rady,ale chyba warto spytać
      Tydzień temu kupiłam gospodarstwo rolne, 1,50ha. Chciałabym teraz dokonać kilku zmian, po 1) stoi tam stara drewniana stodoła w b.złym stanie nadaje sie jedynie do rozbiórki, chciałaby ją rozebrać a na jej miejsce, na te fundamenty postawić budynek gospodarczy, czy na takie cos będę potrzebowała zgody, czy do 35m2 wystarczy zgłoszenie? Druga sprawa to do domu chciałabym, wręcz musze, dostawić kotłownie,kotłownia miałaby ok 10m2 czy również na to wymagana jest zgoda, czy wystarczy zgłoszenie? Działaka zagrodowo-rolna.
    • Przez pawel372
      Witam
      Nie mam pojecia w jakim dziale to napisac  wiec prosze na mnie nie bluzgac. Potrzbuje tabele pomiaru mleka do JAPY 1060 l  ale jesli macie inne o tej pojemnosci tez mozecie podeslac  moze bedzie pasowac. Wiem ze moge sam lac i sprawdzac ilosc litrow lecz chcialbym miec rozpiske oryginalna.Wstaw inne multimedia
      Licze na pomoc bo jest bo bardzo potrzebna ilosc mleka ciagle mi sie nie zgadza
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Interesuje mnie koszt budowy obory uwięziowej na 50 krów mlecznych. Obora miała by 14m szerokości i 35m długości, bez młodzieży. Prosze o pomoc.
    • Przez farmer_89
      Witam, mam w planach budowę garażu na maszyny o wymiarach 10 x 12 spad dachu na jedna strone może ktoś budowal podobna i poda przybliżony koszt takiej inwestycji bo nie wiem czy mnie stać na takowa budowę z przodu badzie 4 m wysokie i 3 bramy wjazdowe spad na tyl murowana dach zrobie samodzielnie
    • Przez Pawel89pl
      Witam . Od jakiegoś czasu zastanawiam się na stworzeniem budynku w którym można przechowywać zarówno płody rolne jak i maszyny rolnicze .  Interesuje mnie hala o wymiarach mniej więcej 12 na 20 metrów . Teraz tak na rynku jest dość  duża rozbieżność cen . Hala  blaszana w ogłoszeniach wychodzi około 50tys zł a hala z  konstrukcji stalowej to już koszt około 70-80tys  . Czy ktoś coś doradzi ?  Z góry dzięki za pomoc