Zaloguj się, aby obserwować  
Marrus

Boisko do siatkówki

Polecane posty

Marrus    0

Otóż chciałbym zbudować boisko do siatkówki dla moich 4 siost i mnie . Siatkę kupię raczej ze sklepu sportowego . Nie wiem jaki stojaki zrobić ? Bo to boisko ma być przenośne , bo będzie się go przenosiło na inne łąki w zależności od wielkości trawy . Na jednym polu postoi z 2,3 tygodnie a potem transport w inne miejsce . Najłatwiej by było zbudować boisko do piłki nożnej . Ale wątpię czy usatysfakcjonowało by to wszystkich ... ( znaczy siostry )

No to jak zrobić stojaki do siatki ?

Czym wyznaczyć linie ?

Edytowano przez Marrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Linie wapnem,ewentualnie piaskiem lub randapem opryskaj linie , takie mamy u siebie :P:P ,stojaki przenosne to hmm... w ziemie wbic jakies otwory , a stojak z zelaznej rury lub z drewna

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

A czy wapno lub randap nie zaszkodzi krowom ? Piasek to za duży koszt ... Stojaki wymyśliłem takie które w podstawie będą miały 2 ceowniki krzyżowane ze pod kątem prostym . Te ceowniki nawiercę , bo te otwory będą mi potrzebne na to aby wbić przez nie do ziemi pręty zbrojeniowe o grubości ponad 1cm i długości 40cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

Ze stojakami to nie potrafię pomóc, bo zawsze z chłopakami wkopywaliśmy w ziemię.

Trochę to niebezpieczne, ale po odmierzeniu boiska, na rogach powbijaliśmy małe kołeczki. Połączyliśmy od kołeczka do kołeczka mocno naciągniętyn sznurkiem i było dobrze. Był nisko przy ziemi to rzadko się zaczepialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak siatka ma wisieć tak jak pranie to mogą być stojaki itp. Jak ma to mieć ręce i nogi to słupki do siatki trzeba zalać betonem na głębokość ok 80 cm, słupki z rury o średnicy 5-10 cm, w razie konieczności odciągi. Wtedy siatkę można napiąć tak jak należy :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj