Skocz do zawartości
Libero

Nowy Arion

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
slawny    6

ja wiem tyle ze beda wersje na bezstopniowkach czego teraz nie ma i ze te wersje beda mialy podlokietnik skopiowany z wiekszych modeli,data premiery tak naprawde pewnie jeszcze nikomu nie jest znana, ale najprawdopodobniejsza to okolice przelomu 2012/13 +/- pare miesiecy:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Kylu    114

Ciekawie się prezentuje, wie ktoś kiedy on wejdzie do sprzedaży?

• Like 1

kubus    22

Wiecie może coś o zmianach w serii 400. Co maja wprowadzić adblue czy filtr cząstek stałych?

M4t3usz    30

Szkoda, bo maski terazniejszych arionow 500/600 strasznie mi sie podobaja a teraz srednio :/ Za to w srodku troszke lepiej.... :/

Karq    5
Jeden z moich znajomych był na prezentacji tych ciągników w niemczech i jest pod ogromnym wrażeniem, mówi ze najnowsze serie Arionów naprawdę będą stanowiły dośc znaczny punkt w tej klasie ciągników. Edytowano przez Karq

lysyrolnik    14

Tylko jak czytam, to już mają minusa, celowałem w Claas'a 130KM w 6 cylindrach, a najmniejszy ma 150 KM. Ba nawet najmniejsze 4 cyl, jest mocniejsze od mojego przedziału :wacko:

A Kioti albo Kubotę 40 koni kupisz też na 4 cylindrach. Niby cylinder cylindrowi nierówny, ale kultura pracy się zmienia wraz ze wzrostem ich liczby. Według mnie to wszystkie silniki powinni robić 8 cylindrowe, na dodatek boksery ;) . Tak na serio to przynajmniej te powyżej 300 koni.

Piters182    18

To w końcu jakie silniki będą w tym nowym Arionie? John Deere (DPS) takie jak były wcześniej w modelu czy będą inne silniki??

kris14    259

Nowy Arion 500/600 ma silnik z serii DPS-Power-Tech-PVX o pojemności 4,5 litra lub 6,8 litra. Z technologią EGR i filtrem cząstek stałych spełniają wymagania aktualnej normy emisji spalin Stage IIIb (Tier 4i).

Edytowano przez kris14

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotr.W
      Witam wszystkich
      Wyświetla mi się taki błąd Id 774Dh
      Co to może być?
      Załączam zdjęcie.

• Przez niepokorny
      Czy ktoś posiada kody błędów do aresa 697?
      Wyskoczył mi błąd 345.
    • Przez zyzek
      Mam pytanie do posiadaczy Celtisa:
      czy u Was także po włączeniu półbiegu skrzynia pracuje zauważalnie głośniej?
      Chciałbym się dowiedzieć, czy to normalne, czy coś niedobrego dzieje się ze skrzynią.

• Przez grzybu1
      Hej, 
      mam taki mały problem z moim claasem (arion 640 cmatic)... Po zmianie oprogramowania na nowsze claas przy zmianie kierunku jazdy wchodzi na obroty. Dla przykładu jedziemy do przodu 1 km/h zmieniamy kierunek jazdy i z obrotów np 1200 wchodzi na 1600 i utrzymuje takie przez dłuższą chwile. Pomaga dopiero całkowite puszczenie pedału jazdy .  Jest to denerwujące szczególnie kiedy co chwilę trzeba zmieniać kierunek jazdy a on podnosi obroty. We wcześniejszym programie tego nie bylo.  Jak jest u was i jaką macie wersję programu ? dodam, że na poprzedniej wersji programu był źle skalibrowany czujnik od poziomu paliwa w baku więc nie chciałbym do niej wracać.
      pozdrawiam
    • Przez przemek99
      chodzi mi o ich awaryjnoesc i dostep do czesci i ich cene?