Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daro21cbr    0

Witam.Od dłuzszego czasu poszukuje w ogloszeniach ciagnika który odciazyl by c 330 od ciezszych prac.pierwotnie myslalem nad 3512.Ale komfort pracy jak dla mnie dosc niski.

Na alegro tafilem na Rollera 50.oto aukcja....http://moto.allegro.pl/ciagnik-rolniczy-same-roller-i1704175424.html#gallery

Co sadzicie o tym ciagniku....cena wydaje mi sie rozsadna.trudno znalesc informacje na temat tego ciagnika.prosze o jakies wskazówki i komentarze tej aukcji

dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal11195    7

kolego jesli moge cos podpowiedziec, ja gdybym wybieral to poszukalbym ciagnika mniejszego a z przednim napedem , jest to na prawde bardzo duze udogodnienie a dawales rade c330 to mysle ze jakis ursus z przodkiem by ci wystarczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA z tych dwóch ciągników doradził bym Ci, że lepiej kupić ursus 3512, mamy go od nowości już 15 lat, przez 14 lat obrabiał sam 36Ha ziemi ornej i żadnej awarii poważnej, tylko raz poszła tarcza sprzęgłowa i 2x uszczelka pod głowicą, więc super maszyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

Tak szczerze to nie kupiłbym tego cięgnika.Mmówisz że w 3512 komfort pracy jest do bani ale kupując ciągnik nie tylko komfort należy brać pod uwagę.Ja osobiście wziołbym sobie kupił ursuska 3512 z tą kabinką już bardziej komfortową, zawsze można coś dorobić , co sprawi większy komfort pracy itd, a co do same'a rollera to jakoś nie mam zaufania;) takie moje zdanie:) pozdrawiam tych co są za 3512:)


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiandcba    0

Na twoim miejscu lepiej włożyć kase w jakiś inny ciągnik. Np. Zetor 7245 lub 7745 T. Spokojnie kupisz w tej cenie w bardzo dobrym stanie. A za resztę kasy jakieś maszyny. I tak maszyny musisz kupować bo nawet w tym same pług 3 skibowy a więc kupisz do zetorka 4 skibowy. Jest to starsza konstrukcja ale masz o około 25-30 koni więcej. Wtedy możesz gospodarstwo rozwijać bez problemu i taki zestaw spokojnie obrodbi 30 hektarów. Nie musisz się martwićo brak mocy. A jeśli nie chcesz zabardzo iść w rozinięcie gospodarki ale po prostu traktować to jako hobby to możesz kupić np. eskorta 335 sprzedać c-330 i masz ciągnik prawie identyczny ale młodszy o kilkanaście lat no i z lepszym komfortem kabina wygłuszenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    111

Ja też bym wybrał 3512 ,mi sie wydaje że komfort jest ok ,jak przesiadłem się z 360 do 3512 to komfort był o wiele lepszy ,ma fajnie nisko siedzenie i ogólnie ciągnik jest bezawaryjny ,części są dostępne ,jak jeżdziłeś c330 to i wytrzymasz jeżdzić 3512, to jest moje zdanie,bo wujek właśnie sprzedał 3512 a szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dx450    0

ja polecam Deutz-fahr'a DX 4.50 moc około 90 KM silnik bardzo oszczędny {ok. 5l pali na moto godzinę ciężkiej pracy }. Model 4x4 łatwo kupić w gminie w której mieszkam ok. 10 takich pracuję :lol: Jedyną poważną awarią było przesunięcie się wodzika .

 

 

DF DX3.90

 

http://otomoto.pl/deutz-fahr-dx-3-90-80-km-A77861.html

 

 

DF DX4.50

http://otomoto.pl/deutz-fahr-dx-4-50-A40777.html

Edytowano przez dx450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro21cbr    0

Powiem tak.Miaem c 355,zostala sprzedana kilka lat temu.kilka maszyn po niej zostalo,agregat itp.Mam pieniádze odlozone.Chciabym sie zmiescic w 50 tysiácach...nawet myslaem o nowym farmtracu 555 ale zdania sá podzielone i cena wyzsza.od którego roku 3512 ma bardziej komfortowá kabiné?

Jestem z okolic krakowa,ziemia bardzo droga...

Nie sádzilem ze tak szybko odpiszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

nie ma to jak zetor 3320 lub z napendem 3340 silnik nie do zdarcia wuj ma 3320 pracuje mu 33 ha ma jedyny ciągnik własnie tego zetora w wszystkich maszynach pracuje łacznie z prasą zwijającą sipma farma 2 z-569\1 i przerobił do niego tura od proximy 1600kg oznaczeń nie pamiętam sam ma jednego zetora 5340 u mnie pracuje na 83 ha mam 6 lat i ma przepracowane 24 000 mtg mam jeszcze c-360-3p ale to jest ciągnik tylkodo owijarki i dosiano przewrucić nie do pracy jak i ursus 3512 lekki przód zrywny sam nie dłogo bo już mam zamówionego zetor fortera 105 niechce innego do reki wziąść zetor to siła i moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro21cbr    0

mam niecae 10 h w uprawie.glównie zboze,2h ziemniakow...i siejé natké,koper i szczypiorek.belarus odpada-nie ta epoka.

gownie mi chodzi o tego rollera 50....jak oceniacie cenne....wkoncu to 2001 ...w internecie nie ma nic o tym ciágniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

tu jest co nieco o Rollerze:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/9954-same-roller/page__p__511810__hl__roller__fromsearch__1#entry511810

 

ja polecam Deutz-fahr'a DX 4.50 moc około 90 KM silnik bardzo oszczędny {ok. 5l pali na moto godzinę }. Model 4x4 łatwo kupić w gminie w której mieszkam ok. 10 takich pracuję :lol:

 

jak już to Dx 4.50 ma 82KM (DIN) :P

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Wg mnie to ten ciągnik jest juz po "niezłych przeżyciach"...

Patrz na przednie felgi są pospawane, lewa osłona maski jest nieoryginalna - pewnie dorabiana i ogólnie cały jest malowany bo w tych latach nie było srebrnych Lampo ;)

 

nie sugruj się jedynie rokiem produkcji bo to nie sztuka kupic młodego szrota jak za tą samą cenę można nabyc coś starszego w pożdądnym stanie ;)

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj