Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Adii

co sądzicie o turze metal fach t241

Polecane posty

Adii    0

Witam chciałbym wszystkich posiadaczy tych turów prosić o opinie. I czy byście polecili taki tur do nh t 5040

Pozdrawiam

MrValterka    4

Ja nie polecam tego tura ponieważ materiał jest delikatny jak aluminium. Rama tura wyrabia się w oczkach od sworzni jak i same sworznie. Ja mam na dwóch traktorach ten tur i jestem bardzo nie zadowolony. Lepiej kupić używany zachodni.

Piotrass    2

Ja na tym modelu mam tura stoll Fz 20 profiline i go polecam nie ogranicza skrętu a w wypadku zalozenia tura z metal fachu skret jest ograniczony , i material jest słaby wykonania

Wiadomość z agroFakt.pl

damian23199    0

ja mam tura metal fachu i nic sie nie wyrabia ale lepiej wziasc tura hyydrametu b o jest dluzszy i podniesie na 4 warstwy belke ale znowusz sybciej sie jezdzi z metalachem

Ursus11    19

Ja powiem tak mam tura MF wykonanie nie jest za dobre ale co chcieć za tą cenę. Najgorszym elementem w nim to chyba yoj niewygodny jak cholera (w hydramecie jest lepszy) i nieraz nie chce sie 3 sekcja załączyć. A i jeszcze żałuje że nie wziełem tego akumulatora (chodzi o te bańki)

Adii    0

ja mam tura metal fachu i nic sie nie wyrabia ale lepiej wziasc tura hyydrametu b o jest dluzszy i podniesie na 4 warstwy belke ale znowusz sybciej sie jezdzi z metalachem

przecież metal-fach i hydromet mają taką samą wysokość unoszenia 3,6m to czemu metal fachem się nie ułoży na 4??

jeszcze jedno małe pytanko a jak się nim operuje, czy jest wygodny w obsłudze i jak joystick ?

Piotrass    2

Za Stolla płaciłem 33tys netto, multizłącze, amortyzator wstrząsów , oczywiscie bez osprzetu tyle kosztował

Marrus    0

Ile ??? 33tyś netto a brutto to około 40 tys... Dołożył byś trochę i byś miał fajną używaną ładowarkę teleskopową ...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować