Skocz do zawartości
solek01

Kombajny w starej Unii

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
solek01    30

Przegladam sobie Allegro i tak sobie mysle czy rolnicy np. we Francji lub Niemczech uzywaja jeszcze tych wszystkich malych kombajnow, czy stoja one gdzies w szopie i czekaja na handlarza ze wschodu,a oni np zlecaja usluge? Powiem ze w Irlandii to widzialem chyba tylko raz New Hollanda Claystona nieduzego, a tak to wiekszosc brala firme uslugowa, albo co wiekszy to mial swoj duzy kombajn!

adamc330    115

Sądzę że stoją w szopie i czekają na handlarza :D U nas każdy lubi mieć swoje sprzęty nawet jeśli mu się nie zwrócą wiem to po sobie heh :D A w Niemczech wolą nająć kombajn niż kupować swój który im się nie zwróci B)

Wiadomość z agroFakt.pl

astrzak    16

W tamtym roku jak przejezdzałem przez Niemcy to widziałem Claasa Compacta 25 w akcji i MF-a 86

damianus2222    98

Sądzę że stoją w szopie i czekają na handlarza :D U nas każdy lubi mieć swoje sprzęty nawet jeśli mu się nie zwrócą wiem to po sobie heh :D A w Niemczech wolą nająć kombajn niż kupować swój który im się nie zwróci B)

dokładnie :) w niemczech kupują też 3,4 rolników na spółkę i koszą tylko u siebie :) ale u nas takie cos by nie poszło :P

adamc330    115

@damianus2222 u nas by to nie przeszło ponieważ nie mogli by się dogadać kto ma pierwszy kosić :D

Edytowano przez adamc330

janusz20    105

to to jest do dogadania problem się robi kto ma naprawiać wiadomo są awarie ewidentnie spowodowane przez kogos i nie zależne tylko czasem ciężko je rozgraniczyć i robi się klops.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się