Gość

Kalafior

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawlis804wd    3

Jestem z łódzkiego ; u mnie wody do tej pory pod dostatkiem więc rośnie jak szalony ! Nic dodać nic ująć . :D

 

U mnie dokładnie tak samo. Kalafior rośnie w oczach, a deszcze przechodzą niczym deszczownia. Gdy tylko troszkę wyschnie to od nowa deszcz. Teraz sadzimy pekinkę i warunki sprzyjają jak nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rispekt    0

U mnie jest potwornie sucho , nawet jak popada to nic to nie daje bo ziemia wyschła na wiór . Kalafior siedzi w ziemi zwiędnięty ale jakoś tam rośnie. Na szczęcie na razie nie widać przynajmniej żadnego robactwa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xara    0

Witam, mam pytanie ---jak zabezpieczacie warzywa przed śmietką kapuścianą po posadzeniu w pole, jakie stosujecie opryski ....Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1977    5

Witam, mam pytanie ---jak zabezpieczacie warzywa przed śmietką kapuścianą po posadzeniu w pole, jakie stosujecie opryski ....Pozdrawiam :))

 

Witam. Ja wykonuje opryski np; Dursbanem , największe zagrożenie to maj, stosuje podlewanie rozsady 3 dni przed wysadzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin509    1

Ja pryskam na zmianę Dursban + cyperkill, karate, Dursban delta. Ostatni kiedy jest nalot śmietki albo widać jajeczka po nalocie, wychodzi drożej ale wydaje się bardziej skuteczny niż zwykły Dursban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rispekt    0

U mnie dursban delta jest dużo tańszy od zwykłego ale tez mi się wydaje ze bardziej skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisner28    0

Witam! Bardzo proszę o informacje na temat dopłaty za hektar pola jeśli zasadzony jest kalafior? Ile wynosi taka dopłata, o ile w ogóle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rispekt    0

Szukam odbiorcy na cały kalafior nie różniczkowany woj lubelskie. Zbiór początek października. Ma może ktoś jakieś namiary ilość to około 30 tys sztk. (30 ton)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

Znacie już jakieś ceny brokuła i kalafiora na ten sezon??

Rispekt a skąd tak dokładniej jesteś?? Na kiedy chcesz odbiór??

Edytowano przez BartekM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rispekt    0

Kalafior różniczkowany 0.9 kg, a na sztuki nie znam ceny , ja zaczynam zbierać około 1 października. Jestem z okolicy Łęcznej. Tylko raczej nie będę maił od razu wszystkiego gotowego do sprzedaży :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki17    0

Kalafior różyczka 0,8 brokół 1,20 okolice lublina normalnie śmiech na sali hyba trzeba z tym skonczyć ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba13044    0

witajcie mam pytanie mam 20 000 kalafiorów a na giełdzie zupełnie nie chca isć znacie moze jakeiś przedturnie w wielkopolsce co kupuje kalafiory mogą być w rózyczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

musiał byś przedzwonić do Oerlemans i tam się dowiedzieć . Ale to już kujawsko pomorskie. Chodź będzie Ci warto jeśli nie masz daleko do Strzelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

Róże pakujecie w skrzynki REAL?? ile odliczacie na wage skrzyneczki tej mniejszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravo95    2

Jakie polecacie odmiany wczesnego kalafiora? Tak aby możliwie najprędzej wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryysiu    0

Witam Panowie, czy już zaczynacie sezon kalafiorowy? Jakie spekulacje na ten rok? Wiem,że dużo ludzi rezygnuje z kalafiora, a przetwónie nie za bardzo go potrzebują :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ROBERTINHO
      Witam.
      Ile rzędów bobu pod traktor mogę wsadzić. 2czy 3 rzędy pod traktor? Uprawa będzie prowadzona zetorem 5211 a bób będzie przeznaczony bezpośrednio na świeży rynek. Bardzo proszę o sugestie w tej sprawie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez SUZI
      witam!
      chcialbym wiedziec ilu agrofotowiczów sieje cebule ??? jezeli tak to na jakim areale i jakie macie plony ??? jakimi siewnikami siejecie i jakie dawki nawozow stosujecie ???
    • Przez jopi1991
      Witam . Planuje się troszkę przebranżowić i zacząć siać warzywa. Na początek z 2-3 ha Obecnie sieje pszenicę rzepak buraki kminek, groch, kukurydzę Ziemię mam 1 2 3a i 3b.. najwięcej 2 i 3 a. Jakie warzywka najlepiej żeby nie było dużego nakładu na maszyny na samym początku....dużo u nas sieją marchwi cebuli fasoli szparagowej, pietruszki,groszek zielony zdarza się kapusta ,ogórek odpada bo trzeba ludzi  do zbioru ...Rozumiem że jak warzywa to niezależnie jakie sprzęt do nawadniania trzeba kupić?
    • Przez mf235angol
      Witam mam pytanie odnośnie rosady i odmian papryki gróntowej. Gdzie morzna ją zakupić i jakie są ceny?
    • Przez vitara
      Witam
      Gdzie ogłaszacie że sprzedajecie swoje warzywa ? i w jakich cenach
      macie jakieś swoje ulubione portale giełdy ?
      Jestem związany z firmą skupującą warzywa i często szukam różnych warzyw
      i ilościach paletowych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj