Skocz do zawartości
News
manko

U(niwersytet) P(przyjemności) Poznań

Polecane posty

manko    6

wszyscy studenci (przede wszystkim rolnictwa) UP łączmy się na AF:):)

we wszystkim trzeba zachować umiar...

Wiadomość z agroFakt.pl

Tc56    3

I ja się przyłączam. Od tego roku absolwent rolnictwa dziennego, ale jeszcze coś na tej uczelni powalczę. B)

manko    6

@patryk3512 ba którym jesteś roku? ja też jestem zaoczny, 1 rok

manko    6

na rolnictwo zaoczne? jeśli tak to pierwszy semestr to luuz;p na drugim trochę gorzej, ale trochę zaangażowania i też idzie przejść, najgorsza to genetyka:(

majzol    0

witam. ja jestem absolwentem z tego roku. specjalnośc hodowla roślin i nasiennictwo. Bardzo polecma uczelnie. takiego klimatu nigdzie indziej nie znajdziecie. a oczywiscie tylko dzienne i mieszkanie w akademiku Danuśka !!

pabloooo    14

zootechnika, teraz 5 rok...

ja mieszkam w Maćku :D

tam to się zawsze działo, to były dobre czasy...... mieszkałem tam 5 lat, w Danuśce to zawsze był spokój bo tam mieszkali z technologi żywności i biotechnologii,

ksyniu22    4

teraz dzieje sie mniej, remontują powoli piętra i pokoje i juz nie można tak mocno szaleć :D hehe

a co do profesorów to no cóż, nie jestem zbyt dobrym mózgiem, miałem pare problemów i warunków ale wszystko jest do przejścia, najgorzej chyba z żywieniem zwierząt bo przez ten przedmiot około 10 osób u nas do inżyniera nie dopuścili...

pawelxy1    0

Mam pytanie ap ropo szkół wyższych czyli studiów.

Po technikum mechanicznym jakie studia związane z rolnictwem mogę wykonywać??

Najlepiej w Poznaniu.

beret1990    24

to i ja się przyłączam właśnie od września zaocznie na rolnictwie zaczynam przygodę z UP Poznań;]

OCHOTNICZA STAŻ POŻARNA MIELESZYN KRS 0000079471
Mnichowo 62-200 Gniezno NIP: 784-21-28-827 REGON: 634278428 Z DOPISKIEM OSP MIELESZYN(tylko wtedy Twoja pomoc trafi do OSP Mieleszyn)PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU Pomóż nam ratować ludzkie życie.
BS 0/G 96 9065 0006 0000 0000 6725 0001

kaziu6011    0

też zaczynam od października na UP, dzienne na kierunku TRiL :)

Empty nie kłam że zaczynasz :P

przecież byłeś juz raz i co poszła technika rolnicza w las :P nie cwaniakuj tutaj za dużo bo mam Cię na oku :P

Empty87    0

Empty nie kłam że zaczynasz :P

przecież byłeś juz raz i co poszła technika rolnicza w las :P nie cwaniakuj tutaj za dużo bo mam Cię na oku :P

A gdzie kłamstwo w mojej wypowiedzi?? Nie napisałem że pierwszy raz zaczynam :P Po za tym wolałem dokończyć naukę na innej uczelni i dostać ładny tytuł niż się nudzić na rysunku technicznym :P

Tak że...

Nie strasz Nie strasz bo...(wiesz <3)

Edytowano przez Empty87

Kocham Spać

W Czoko Jest Spoko!!!

kaziu6011    0

A gdzie kłamstwo w mojej wypowiedzi?? Nie napisałem że pierwszy raz zaczynam :P Po za tym wolałem dokończyć naukę na innej uczelni i dostać ładny tytuł niż się nudzić na rysunku technicznym :P

Tak że...

Nie strasz Nie strasz bo...(wiesz <3)

Co ty dajesz :P rysunek techniczny u pana Dworeckiego nie był nudny :P wręcz przeciwnie całkiem kształcący przedmiot to był :D:P

Empty87    0

Co ty dajesz :P rysunek techniczny u pana Dworeckiego nie był nudny :P wręcz przeciwnie całkiem kształcący przedmiot to był :D:P

Oj Bardzo Bardzo kształcący :]

Poczekaj niech się październik zbliży to znowu będą posiedzenia przy browarku na PST, to się powspomina stare dobre czasy :)

Kocham Spać

W Czoko Jest Spoko!!!

michal1313    0

Jurand to był zawsze imprezowy akademik. pozdrawiam roczniki 02-07 :D

Witam

Kolego najbardziej imprezowym akademikiem AR był Akademik A na Dożynkach tam siedziałooo :o . Jak zaczeli przerabiać ten akademik na hotel pracowniczy to przeniosłem się do pierwszego akademika od akademików UM (niepamiętam chyba DANUSKA) i to już nie było to :P . Pozdrawiam TRiL :D

Ps. W podobnych latach studiowaliśmy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DARoROL
      Witam wszystkich bardzo serdecznie, widząc, że powstała nowa kategoria odnośnie studiów chciałbym poznać wszystkie osoby i dowiedzieć się kto skończył, studiuje lub wybiera się na nasz Uniwersytet (Rolnictwo, Zootechnika, Weterynaria, Ogrodnictwo, Ochrona środowiska)
      Ps. Skończyłem rolnictwo na wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa
      Mile widziane opinie o uczelni, chętnie również udzielimy tu rad dla młodych pokoleń
      Pozdrawiam.
    • Przez wojno33
      Witam, orientuje się ktoś z Was, czy w Płockiej fabryce New Hollanda jest możliwość odrobienia praktyk zawodowych, kierunek mechanika i budowa maszyn?
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-)
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez Robson11
      Witam proszę o poświęcenie chwili czasu i wypełnienie ankiety . dziękuję i pozdrawiam https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUm3c5Geitb429pHPpig1WxUQ9wOCq-9BIzndhoM8YrcAwbA/viewform?usp=form_confirm
    • Przez FranasNH
      Witam, jestem tegorocznym maturzystą i chcę iść na studia o kierunku rolniczym. Myślałem nad Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu. 
      Mam pytanie do Was, czy ciężko jest się tam dostać? Wiecie może ile trzeba mieć % na maturze? 
      Potrzebuje także Waszych opinii czy iść na ten kierunek nie mając własnych hektarów oraz opinie na temat tej uczelni 
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.