manko

U(niwersytet) P(przyjemności) Poznań

Polecane posty

Etam, Ci którzy odpadli to tylko z własnej woli. Jak ktoś będzie chciał studiować to go nikt nie wywali nawet jak się kilku przedmiotów nie zaliczy. Przynajmniej na TRiL-u tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo91    7

@radek możesz trochę więcej opowiedzieć o zootechnice dużo trzeba mieć punktów z matury i czy jakieś dodatkowe przedmioty na maturze nalerzy zdawać?

a jaki tam poziom miałeś dało się przeżyć? mam do wyboru wrocław i poznań


jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

WHiBZ, 2 rok, zaoczna zootechnika

potwierdzam wypowiedź radka, w tym semestrze mam już metody hodowlane lecz nazwa przedmiotu wszystkich wprowadziła w błąd że to niby takie proste, nie posiadam do tego nawet wyobraźni, i pewnie będzie warunek

 

biorą ludzi jak lecą bo chodzi o kasę...

Edytowano przez Apista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek1987    1

dokładnie chodzi o kase, kto słaby to odpadnie ale za semestr lub rok zapłaci:)

Co do trudności to zależy, jaki wykładowca, jaki przedmiot itp. ale jak ja skończyłem szkołe sukcesem to nie jest źle:)

co do metod hodowlanych to po pierwszym ( w połowie przespanym) wykładzie i w dodatku prowadzonego przez Pana Tomasza Sz. zrezygnowałem z dalszego uczestnictwa w nich, wystatrczy chodzić na ćwiczenia,

no a na egzamin to trzeba wykuć wszystko na blache;

jedyny wykład przez całe 4lata z którego miałem warunek:(

ale miło wspominam studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek1988    3

Ja studiuję Ekonomię na UP Poznań i najgorsza była matma do przejścia :/ ale dla chcącego nic trudnego, wszystko się da zaliczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barti212121    2

Zastanawiam się nad studiami zootechniki i czy jest szansa i gdzie mogę znaleźć pracę jeśli nie mam prawa jazdy ? Proszę o szczerą odpowiedź Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipa12    0

Jeżeli się nie wstydzicie koledzy to pochwalcie się ile mieliście procent z matur i zostaliście przyjęci na studia? Chodzi mi głównie o mechanizacje rolnictwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

zaoczne czy dzienne??

bo ja juz podjąłem decyzje na 99,9% że bede na zaocznych i właśnie TRiL xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

chodzi Ci o zaoczne czy dzienne? ja jestem teraz pierwszy rok na zaocznych, i próg hm, teoretycznie to go nie było, coś koło 70 miejsc było i około tylu chętnych wiec kto chciał to sie dostał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba preferowałabym zaoczne, ale póki co interesuje się obiema opcjami . :) Co zdawałeś na maturze jeśli można wiedzieć?No i jak Ci sie studia podobają , matma jest aż taka straszna ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Zdawałem geografię dodatkowo, ale w moim przypadku było tak że matma mi lepiej poszła od geografii i nie brali mi geografii pod uwagę. No na zaocznych tempo matmy jest masakryczne, jedyne co mnie pociesza to to że ma się ją tylko 2 semestry i się konczy. Drugi trudny przedmiot to grafika inżynierska ale konczy się juz po pierwszym semestrze wiec jak sie pierwszy rok przeżyje to uważam że z górki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szybkirychu12
      Witam, niedługo kończę swoje studia, ale niezwiązane z rolnictwem. Potrzebuję jednak wykształcenia rolniczego, żeby dotacje dostać i ogólnie móc ewentualnie prowadzić małe gospodarstwo w przyszłości gdyby ojciec mi je przepisał. Myślałem zatem o studiach podyplomowych. Czy ktoś z was może robił taką podyplomówkę związana z rolnictwem, która daje kwalifikacje rolniczą. Czy są też jakieś studia z zajęciami online bo zależało by mi na tym. Jestem z okolic Poznania i na na tym info by mi najbardziej zależało, ale chętnie wysłucham wszystkich.
    • Przez Magda31
      Cześć wszystkim,
      zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety, która pomoże mi w pisaniu mojej pracy inżynierskiej na temat oceny efektów wdrożenia technicznego wyposażenia w gospodarstwach mlecznych.
      Ankieta zawiera 19 pytań i jest anonimowa. 
      Link do ankiety:
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPa2Qi8VuNnd1QbGHIlFk2jB8onhGUCSnLLUxCijWbGHLVag/viewform?usp=sf_link
      Dziękuję za odpowiedzi i poświęcony czas.
    • Przez poziomka
      Moje pytanie brzmi czy warto jest iść na studia rolnicze jeżeli planujemy zostać na gospodarstwie. Czy te studia nam coś dadzą,czy jest to też strata czasu mówię tu o kierunku osobiście nowoczesna hodowla bydła mlecznego. Ale jeśli mieliście jaką kolwiek styczność ze studiami to proszę napiszcie, jestem ciekaw każdej wypowiedzi nie koniecznie związanej z moim kierunkiem może być inny rolniczy.
    • Przez AnnaSkoczylas
      Hej, chcę zacząć studia rolnicze, ale przede mną jest jeszcze rok, muszę napisać maturę i podciągnąć niektóre przedmioty. Jakie szkoły wyższe możecie polecić?
    • Przez Drzeffo123
      Witam Szanowną Grupę,
      zwracam się z gorącą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej folii i mat do ściółkowania do pracy magisterskiej.
      Od razu przepraszam za taką formę, lecz tradycyjne sposoby ( telefon, mail )zawiodły.
      Nie ukrywam, że jest to moja ostatnia nadzieja, by móc dokończyć magisterkę 😕
      Dlatego bardzo proszę o poświęcenie 5 minut z Waszego cennego czasu.
      PS ta ankieta nie ma na celu wywołania burzy, który sposób ściółkowania jest najlepszy, tylko pokazanie aktualnej sytuacji.
      Z góry bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety i raz jeszcze przepraszam za taką formę. Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako spam czy inne negatywne działanie.
       
      https://forms.gle/RR45NTp8BuN5nJMx7
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj