Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
ursus1991

składnica maszyn w chlebowie koło lipna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Koło
ursus1991    9

siema znalazłem w internecie składnicę maszyn w chlebowie, i chciałem się zapytać czy kupywał ktoś już tam maszyny, Czy sa w dobrych stanach same z siebie, czy szykowane pod sprzdedaż ( farba itd.. Chciałbym tam kupić prasę, bo mam tam dość blisko (130km) Proszę niech ktoś się wypowie, zależy mi na czasie

Edytowano przez ursus1991

Bartosz37    0

Mój znajomy kupował tam jakąś przetrząsarkę do siana, i jest zadowolony, z tego co widziałem , a często tam przejeżdżam to maszyny chyba nie są malowane.

Wiadomość z agroFakt.pl

rafix255    17

siema znalazłem w internecie składnicę maszyn w chlebowie, i chciałem się zapytać czy kupywał ktoś już tam maszyny, Czy sa w dobrych stanach same z siebie, czy szykowane pod sprzdedaż ( farba itd.. Chciałbym tam kupić prasę, bo mam tam dość blisko (130km) Proszę niech ktoś się wypowie, zależy mi na czasie

u mnie kolega ma akurat taka prase jak na linku i ta z linka napewno jest malowana widac jak jeszcze swieza farba ma połysk. prasy RP np12 sa z poczatku lat 90 i napewno nie ma takiego lakieru. ja ci polecam JD 550 mam taka i kolega mi wczesniej wlasnie takim welgerem robil i dzien do nocy. naprawde sa zbite po john derze

ursus1991    9

trochę budżet ograniczony bo 11 tyś, więc tego 550 to raczej nie dostanę, a prasa ma chodzić z c-360, myślałem o tej feraboli f123, co unich stoi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Paweł1995
      Witam mam parę pytań zakupiłem prase rivierre casalis rc90 i chciałem wykonać próbe jej działania a wolał bym usłyszeć parę rad i szczegołow jej ustawień 

• Przez Ferdek07
      Co to jest tak naprawde to centralne smarowanie, nie miałem z tym nigdy styczności a często o tym wspominacie na forum, czy to odpowiada tylko za smarowanie łańcuchów od napędu wałków czy też smaruje niektóre kalamitki? czy jak wezmę centralne smarowanie to będzie mniej latania z towotnicą, czy prasa dłużej posłuzy jaki tam leje się olej, czy w sipmach są też smarowane łańcuchy te w komorze które kręcą belką?
    • Przez Wodzix
      Witam, dodaje nowy temat bo dawno nie było a jak wiadomo technika idzie cały czas. Jaka prasę pąsową wybrać w 2018r, prasa głównie na słomę, zmienno komorowa,itp. Jaka polecicie ? 
    • Przez 90mateusz
      mam nadzije ze mi doradzicie mam 25tys i chce kupiś prase rolującą i zastanawiam sie nad pasowa co o niej sadzicie ??? i jaką najlepiej kupić????