Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawel131

lampy robocze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Lampy
pawel131    0

Mam zamiar zmienić lampy robocze z przodu bo słabo coś świecą. Jakie lampy polecacie?

http://sklep.wesem.pl/5/6730/Halogenowe_lampy_robocze_prostokatne_LPR6_FF#14522 takie lampy będą dobre?

http://sklep.wesem.pl/5/6656/Halogenowe_lampy_robocze_prostokatne_LPR2#14212 albo takie?

a i jeszcze chce zmienić kierunki

http://moto.allegro.pl/kierunkowskaz-przedni-lampa-uniwersalny-i1683543047.html taniej pewnie nie dostane co? Znalazłem lepszej jakości ale za 49 zł sztuka.

Bartek72511    41

A nie lepiej na przód dać po dwa te mniejsze halogeny? Ktoś widziałem ma takie założone i chwali to rozwiązanie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bartek72511    41

Tak tak, zmieszczą sie dwa takie w jedną dziurę. Zaraz poszukam moze zdjęcia kto tak miał, moze mi się uda coś znaleźć.

Bartek72511    41

o akurat też to znalazłem. Tak o tym mówię, sam @pablo pisze że lepiej w nocy pracować z tymi lampami i jak ja miałbym zakładać to też bym takie założył, możesz te boczne dać na boki do świecenia a te środkowe do przodu, i masz całą przestrzeń oświetloną.

pawel131    0

a wiesz może jakieś szczegóły jak jest to podłączone? z montażem jakoś bym sobie poradził ale nie chce elektryki spalić. Trzeba jakieś nowe przewody ciągnik czy wystarczy podpiąć pod stare przewody i będzie świecić. A i jeszcze jakiej firmy te halogeny bo różne są wymiary różnych firm, albo jakie wymiary mają te lampy?

rafal4610    54

jak już chcesz zakładać te małe kwadratowe lampy i to po 2 to ja bym założył 1 lampe roboczą a drugą dalekosiężną. Miałem takie kwadratowe robocze założone u siebie z przodu i na boki i koła jest extra widoczność ale mało dają do przodu :/ Teraz tamte dałem na tył na na przód dalekosiężne i jest o niebo lepiej

pablo21    26

No tak i tu jest racja bo ja tez zwaliłem i mogłem dac w srodek takie same kwadratowe ale z przezroczysta szybą nie robocza i by dalej swieciły ale narazie jest jak jest a dalekosiezne mam na słupkach kabiny a kazda para swiateł włacza sie oddzielnie takze mozna sobie wybrac odpowiednie do kazdej pracy. Sorki za te zdjecia uchwytów co Ci miałem zrobic ale wypało mi z głowy bo było duzo spraw.

Elektryke trzeba pociagnac inna znaczy do jednej pary stara wystarcza ale do drugiej lepiej miec oddziely układ co nie jest ciezkie do zrobienia.

A wymiary lamp na stronnie wessemu sa.

Edytowano przez pablo21

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować