Zaloguj się, aby obserwować  
kris14

Szyby- wszystkie maszyny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris14    266

Cóż, zakładam ten temat aby każdy kto wie podał ceny szyb kabinowych do maszyny rolniczych;

Do tematu dodaję jeszcze pytanie czy ktoś wie ile kosztuje tylna szyba do 4514 w kab. komfort? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Ja wiem ile kosztuje tylna szyba do mf 5465... Wiosną ojciec stłukł. Cena to 520 zł netto + zawiasy chyba 90 zł. Do tego, żeby ją dostać po 2 dniach trzeba dopłacić 150 zł za przesyłkę ekspresową z francji...


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
Czyli 520+90+150=760+22%=927,2zł <_< !

 

Mnie to trochę mniej wyniosło bo czekałem za nią 2 tygodnie i dodatkowo kuzyn załatwił mały upust. Kosztowało mnie to 720 zł brutto.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja jak kosiarka mi wybiła to wstawiłem zwykło szybę gr 4mm. Łatwo dostępna i tania.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6
ja jak kosiarka mi wybiła to wstawiłem zwykło szybę gr 4mm. Łatwo dostępna i tania.

ale podczas zbicia trochę inaczej sie rozsypuje <_<


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

ja apropo firmy agro glas chciałem napisać że jest to najlepsza firma dorabiająca szyby do maszyn rolniczych sam skorzystałem z ich usług gdy zbiła mi się szyba w mf 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Do 7211 tylną kupuję w granicach 100 zł - ale ostanio chyba była jakaś promocja :) bo kosztowała 86 <_<

 

oby w MF sie nic nie stało - na ten sezon starczy już... ;)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1

Witam...zbiła mi sie w ciapku z tylu szyba ...jest to duza kabina ( zobaczcie sobie zdj. mojego ciapka)

Chcem sie spytac ile mniej wiecej moze kosztowac takie szklo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    49

my kuypilismy do 3p do kabiny czeskiej szybe do drzwi za 50zł chyba a do ruska boczna kostuje 40zł


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Wujek do Fotona 824 tylnią szybe kupił za 800zł


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisek95    24

ja jakiś rok taemu dałem za tylnią szybę do Ursusa 4512 500zł ale tylko za samą szybe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj