Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
atomik

agregat pożniwny lemken

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
atomik    145

witam

jestem zainteresowany kupnem agregatu pożniwnego lemken. ciągnik to jd 90 koni. pierwsze moje pytanie czy zdaje egzamin agreagt typu achat oraz ile zębów da radę mój ciągnik w tym agregacie ziemie lekkie 4-6 klasa. Czy 11 zębów da radę, agergat ma wal i włókę zabezpieczenia sprężynowe non stop. Drugie pytanie czy nie bawić się w achat tylko poszukać i dopłacić za np smaragd ? trzecie pytanie czy do achat da się założyć podcinacze tak jak do smaragd czy to poprostu dwie różne konstrukcje i nie ma takiej możliwości ? bardzo proszę o opinie może ktoś z was posaida zdjęcia lub filmy z pracy. lepsze te maszyny niż kverneland turbo II. ageragt przezanczony do likwidacji ścierni, traw i pól po kukurydzy.

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Wiadomość z agroFakt.pl

atomik    145

ale zęby z podcinaczami a bez to różnica, @erni jakiego masz lemkena ? jak możesz to nagraj byłbym wdzięczny

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

650elx    3

Zależy jakie łapy są w tym gruberze

Edytowano przez 650elx

atomik    145

ja zapytałem konkretnie

atomik    145

zakupiłem lemken achat 9 łap 2,2 m, dokładnie tego http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/98877-lemken/ co zrobić żeby w polu nie robił głebokich rowków ? mieszać pięknie miesza

ChiquitaB    68

ja mam teraz takiego na sprzedaż tylko 11 łap 2.1 m i zabezpieczenia kołkowe jak dobrze myślę:) zamiast wału mam brony założone bo jak kupiłem to już nie było wału przy nim. identyczny jak ten http://allegro.pl/gruber-agregat-scierniskowy-lemken-achat-70-gruber-i1750456572.html tylko był malowany już w taki sam kolor no trochę ciemniejszy. I 4tyś do negocjacji bym chciał no może mniej. A ty kolego ile dałeś za swojego?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez xXPioter99Xx
      Witam! Przymierzam się do kupna brony talerzowej połzawieszanej 4 metrowej , oczywiście hydrauliczne składanej. I moje pytanie brzmi , która z polskich firm będzie najlepsza? Mandam , Staltech czy może Agro Masz? Agrotom? Współpracować będzie z ciągnikiem o mocy 170km. Głównie uprawa pożniwna , mieszanie obornika , ewentualnie uprawa scierniska po kukurydzy na ziarno. Gleby głównie ciężkie kilka hektarów lżejszych. Jaki wał będzie do tego optymalny? Pozdrawiam.
    • Przez Rychu332
      Jaka może być przyczyna nierównomiernego zużywania się talerzy w talerzówce? stojąc z tyłu prawa strona ma talerze w o wiele gorszym stanie niż lewa, jedna strona również idzie lepiej w ziemie niż druga mimo takiej samej długości łączników ciągnika. Z góry dzięki

• Przez AgroDamian7211
      Witam. Mam zamiar kupić agregat Tolmet Simply 2,2m, chciałbym usłyszeć moze jakieś opinie o agregacie o wałach ( rurowy lub struna do wyboru) . Jak wyglada praca tego agregatu. Ma latać w nim zetor 7211 i nie ma wyjścia ;P Z góry dzięki!
    • Przez yacenty
      Witam!
      czym robicie u sibie podorywke?
      czym najlepiej? zastanawiamy sie czy nie byloby dobrze kupic albo agregat podorowykowy albo jakas brone talerzowa,
      czym bedzie najlepiej i najszybciej?

pozdrawiam

YacentY
    • Przez michal_19
      Co sądzicie o maszynach tej firmy posiada ktoś taką bronę?  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.