Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
atomik

agregat pożniwny lemken

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
atomik    145

witam

jestem zainteresowany kupnem agregatu pożniwnego lemken. ciągnik to jd 90 koni. pierwsze moje pytanie czy zdaje egzamin agreagt typu achat oraz ile zębów da radę mój ciągnik w tym agregacie ziemie lekkie 4-6 klasa. Czy 11 zębów da radę, agergat ma wal i włókę zabezpieczenia sprężynowe non stop. Drugie pytanie czy nie bawić się w achat tylko poszukać i dopłacić za np smaragd ? trzecie pytanie czy do achat da się założyć podcinacze tak jak do smaragd czy to poprostu dwie różne konstrukcje i nie ma takiej możliwości ? bardzo proszę o opinie może ktoś z was posaida zdjęcia lub filmy z pracy. lepsze te maszyny niż kverneland turbo II. ageragt przezanczony do likwidacji ścierni, traw i pól po kukurydzy.

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

erni0402    10

ja bym mógł ci nagrać za kilka dni takiego lemkena z 80 km zetorem jak chcesz:)

Wiadomość z agroFakt.pl

atomik    145

ale zęby z podcinaczami a bez to różnica, @erni jakiego masz lemkena ? jak możesz to nagraj byłbym wdzięczny

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

650elx    2

Zależy jakie łapy są w tym gruberze

Edytowano przez 650elx

atomik    145

ja zapytałem konkretnie

atomik    145

zakupiłem lemken achat 9 łap 2,2 m, dokładnie tego http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/98877-lemken/ co zrobić żeby w polu nie robił głebokich rowków ? mieszać pięknie miesza

ChiquitaB    52

ja mam teraz takiego na sprzedaż tylko 11 łap 2.1 m i zabezpieczenia kołkowe jak dobrze myślę:) zamiast wału mam brony założone bo jak kupiłem to już nie było wału przy nim. identyczny jak ten http://allegro.pl/gruber-agregat-scierniskowy-lemken-achat-70-gruber-i1750456572.html tylko był malowany już w taki sam kolor no trochę ciemniejszy. I 4tyś do negocjacji bym chciał no może mniej. A ty kolego ile dałeś za swojego?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez KoziolekCS
      Witam, 
      Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś jakieś informacje na temat maszyn firmy Landstal, posiada ktoś może lub pracował z nimi?  Ostatnio na targach widziałem ich maszyny i wydawały się całkiem niezłe. 

• Przez yacenty
      Witam!
      czym robicie u sibie podorywke?
      czym najlepiej? zastanawiamy sie czy nie byloby dobrze kupic albo agregat podorowykowy albo jakas brone talerzowa,
      czym bedzie najlepiej i najszybciej?

pozdrawiam

YacentY
    • Przez Krzysiekfigix
      witam zastanawiam się nad kupnem agregatu ścierniskowego brony talerzowej lub agregatu talerzowego co lepiej wybrać dodam że będzie pracowała któraś z tych maszyn z deutz fahr K610 maszyna ma głównie służyć do uprawy pożniwnej na glebach od 4 do 5 klasy
      proszę o pomoc
    • Przez John175
      Witam. Rozważam kupno grubera do uprawy bezorkowej do traktora 230kM. W gre wchodzą takie maszyny jak :  Kockerling Trio4m , Horsch Terrano 4FX, Lemken Karat 4m, Vaderstad TopDown 300. Ma ktoś doświadczenie z tymi maszynami? jakieś wady, zalety poszczególnych maszyn? Może znacie też ceny? Szukam maszyny która może pracować bez podcinaczy do min.30cm i z podcinaczami po ściernisku na 12-15cm. Wszystkie oprócz vaderstad to maszyny zawieszane lecz rozważam także inne marki maszyn, jeśli ktoś ma proszę o opinie.
    • Przez tomaszek767
      Cześć. Szukam talerzówki do uprawy ścierniska po kukurydzy ziarnowej. Raczej produkt polski (zagraniczne za drogie ewentualnie używka). Szerokość 3 lub 4 metry/ Wał gumowy (będzie też używana do uprawy pod kukurydzę). Zależy mi na dobry cięciu i mieszaniu.