benio1967

Olej agro utto 10w30 do układu hydraulicznego ciągnika rolniczego-opinie

Polecane posty

benio1967    153

jak uważacie,czy olej agro utto 10w30 jest dobrym olejem do układu hydraulicznego ciągnika rolniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mam wlany ten olej do mojego MF ale jak będę następnym razem kupował to już nie kupie. jako tako chodzi ale na zimnym oleju zaraz po wyjechaniu z garażu na żółwie ciężko wbić i skrzynia troszkę ciężej chodzi ale jako tako toczy się zobaczymy za kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

a bo u mnie skrzynia ma osobny olej to tego problemu nie mam :P Ale jak wspomniałem w zimie to traktor pochodzi z 1-2min i już można śmiało pracować ładowaczem. Przed wymianą(nie wiem jaki był) to traktor musiał chodzić z 5min żeby można było pracować bo pompa wyła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

u mnie też ten olej będzie tylko od wspomagania i podnosnika,skrzynia ma oddzielny i nie wiem jaki zalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

co do wspomagania to nie wiem czy będzie dobry bo mam osobną pompe ale do podnośnika jest bardzo dobry wg mnie. Tylko jakbyś kupował(obojętnie jaki olej) to bierz w karnistrach a nie z beczki. W karnistrach jest może i delikatnie droższy ale wiesz co lejesz ;) A w beczce to nigdy nie wiadomo co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian834    0

ja leje olej Jasol 10W30 Utto do case i farmtraca już od 3 lat i nie narzekam robię około 1500 Mt rocznie dwoma ciągnikami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubyjanek2    0

Cześć podlacze sie pod temat orientuje się ktos jaki olej hydrauliczny zastosować do mini ładowarki jcb 165 robot wiem tylko tyle od poprzednika ze ma być 10w40 lub ostatecznie 10w30 

Dnia 11.03.2018 o 20:19, bogus56 napisał:

Nie było żadnych awarii, mój miał problemy z chłodzeniem bo nie było zrobione tak jak powinno tylko jakieś dziwne kombinacje. Ogólnie trzeba było o niego zadbać po zakupie bo handlarze go skleili na szybko żeby sprzedać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez t-tas
      pytam Was jako praktyków jakie lejecie oleje do skrzyni biegów w ciagnikach Ursus,Zetor.Osobiście niemam ciągnika ale czasem zdarza mnie się grzebnąć(ostatnio długa walka z zetorem 7245) i zastanawiam się jaki olej lejecie do skrzyń skoro olej ten zasila układ hydrauliczny. wiem,że olejem który można lać do skrzyni i hydrauliki jest Boxol ale ludzie leją hipol-ostatnio przez hipol w skrzyni zetora nauczyłem się rozbierać i składać na czas podnośnik i rozdzielacz zetora i to z zamknietymi oczami
    • Przez MFargo
      Witam poleci ktoś zamienik oryginalnego filtra paliwa do claasa ? 
      2008r
    • Przez artur04c
      Witam
      Czy stosował ktoś olej do skrzyni MANNOL Multifarm STOU 10W-40 chcę zrobić jako zastępczy fusch agrifarm 10w40, ale może ktoś ma doświadczenie z mannol ?
    • Przez seba2017
      Witam. Chciał bym przejść na jeden olej we wszystkich ciągnikach  ( starszych) bo teraz używam w każdym inny. Firma wykonująca remont silnika polecała mi Mobil Delvac 15w40 lub lepszy. Zauważyłem że polski olej Platinum Ultor Plus 15w40 ma te same klasy jakościowe  API: CI-4/CH-4/CG-4/ SL/ SJ    w ACEA też podobnie: E7/ E5 /E3/B4 /B3 /A3. Czy będzie różnica w ochronie silnika w ciężkiej pracy w wysokiej temperaturze stosując jeden i drugi olej. Jeżeli byłaby podobna jakość to wybrał bym polski olej z racji patriotyzmu zakupowego. O różnicę w cenie mi nie chodzi. Jakie jest Wasze zdanie: nie będzie za dużej różnicy między tymi olejami czy Mobil jest zauważalnie lepszy ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj