benio1967

Olej agro utto 10w30 do układu hydraulicznego ciągnika rolniczego-opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
benio1967    129

jak uważacie,czy olej agro utto 10w30 jest dobrym olejem do układu hydraulicznego ciągnika rolniczego.

też mam wlany ten olej do mojego MF ale jak będę następnym razem kupował to już nie kupie. jako tako chodzi ale na zimnym oleju zaraz po wyjechaniu z garażu na żółwie ciężko wbić i skrzynia troszkę ciężej chodzi ale jako tako toczy się zobaczymy za kilka lat

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal4610    97

a bo u mnie skrzynia ma osobny olej to tego problemu nie mam :P Ale jak wspomniałem w zimie to traktor pochodzi z 1-2min i już można śmiało pracować ładowaczem. Przed wymianą(nie wiem jaki był) to traktor musiał chodzić z 5min żeby można było pracować bo pompa wyła :/

benio1967    129

u mnie też ten olej będzie tylko od wspomagania i podnosnika,skrzynia ma oddzielny i nie wiem jaki zalać

rafal4610    97

co do wspomagania to nie wiem czy będzie dobry bo mam osobną pompe ale do podnośnika jest bardzo dobry wg mnie. Tylko jakbyś kupował(obojętnie jaki olej) to bierz w karnistrach a nie z beczki. W karnistrach jest może i delikatnie droższy ale wiesz co lejesz ;) A w beczce to nigdy nie wiadomo co jest

Krystian834    0

ja leje olej Jasol 10W30 Utto do case i farmtraca już od 3 lat i nie narzekam robię około 1500 Mt rocznie dwoma ciągnikami 

grubyjanek2    0

Cześć podlacze sie pod temat orientuje się ktos jaki olej hydrauliczny zastosować do mini ładowarki jcb 165 robot wiem tylko tyle od poprzednika ze ma być 10w40 lub ostatecznie 10w30 

Dnia 11.03.2018 o 20:19, bogus56 napisał:

Nie było żadnych awarii, mój miał problemy z chłodzeniem bo nie było zrobione tak jak powinno tylko jakieś dziwne kombinacje. Ogólnie trzeba było o niego zadbać po zakupie bo handlarze go skleili na szybko żeby sprzedać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grabaz
      Witam,                                                  Do tej pory używałem do smarowania maszyn smaru ŁT 43 Silesia Klasa NLGI: 3.Temperatura kroplenia min. °C: 190.Zagęszczacz: Li.Temperatura pracy °C: -30/130.
      Teraz chcę zmienić na coś lepszego i proszę o pomoc w wyborze.                Zastanawiam się nad: Shell Gadus S2 V220 2 Klasa wg NLGI: 2 Temp. kroplenia °C średnia: 180 Rodzaj zagęszczacza: Li  Temp. pracy smaru °C: -20/130. Praca w zakresie temperatur -20 - 100 [0C] dla łożysk pracujących z 75% prędkości maksymalnej, a okresowo do 120 Orlen Liten Premium ŁT 4EP2 Klasa NGLI:2                            Temp. pracy smaru °C: -30/+140.        Rodzaj zagęszczacza: Li Temp. kroplenia °C  >260; średnia chyba koło 190.
      Różnica w cenie około 30 zł Shell droższy  przy 5kg opakowaniach.     
      Smar będzie używany głównie do ciągników rolniczych oraz maszyn uprawowych ( agregaty, siewnik,talerzówka)
    • Przez roni9411
      Panowie posiadam od nowości ciagnik landini z silnikiem perkins z turbina organalnie zalany jest wloskim AgroLube KRONOS LD15W40 ale musze go zamawiać bezpośrednio z Włoch bo w Polsce ciezko dostać. I chciałbym wymienić na cos dobrego. Szwagier poleca turdusa . Cos koedys słyszałem że dobry jest Fischer. Co Wy poradzicie? 
    • Przez kumon
      witam
      posiadam ciągnik rolniczy New Holland TM 165 z 2001r. i TM z 2004r. i zawsze wymieniałem olej silnikowy na 15W40 (TEDEX), a teraz przez przypadek zamówiłem 10W40 czy to będzie jakiś problem czy bez problemu mogę wymienić dotychczasowy 15W40 na 10W40. Nie są to najnowsze ciągniki i czy nie zaszkodzi to silnikom???
      Z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez ferguson235
      BORYGO (petrygo) - Zawierają domieszki zapobiegające powstawaniu w chłodnicy kamienia kotłowego, korozji, uszkodzeniom gumowych elementów układu chłodniczego itp. Gęstość płynu wynosi około 1,070-1,080 g/cm³, temperatura zamarzania około –35°C, temperatura wrzenia nie mniej niż 105°C

Co jest lepsze woda czy borygo ( petrygo) co stosujecie do swoich ciągników ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj