Superman

smarownica pneumatyczna

Polecane posty

momek    27

jeśli chodzi o smarownice pneumatyczną to ja mam ale mała to szczerze polecam nie ma porównania z tymi manualnymi wygodne i bardzo skuteczne sprawne cholernie urządzenie a co do tej z linku to pewnie będzie to samo tylko ze zbiornik większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Lepiej kup taką co się wkłada bezpośrednio do beczki 60kg,wtedy nie trzeba się bawić w napełnianie.

Edytowano przez asharot

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja poszukuję smarownicy pneumatycznej tej 400g, ale z własnym zbiornikiem powietrza, żebym nie musiał ciągać za sobą sprężarki [nabija się ciśnienie na zbiornik i się smaruje], widział ktoś coś takiego, bo podobno istnieje ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmkam    0

Widziałem coś takiego w gwożdziarkach ale z tego co mi się obiło to tam jest dużo większe ciśnienie niż z spręzarki warsztatowej. A co do tej smarownicy to posiadam taka firmy made in China na 12l pojemności i jestem w 100% zadowolony, co prawda po 2 dniach mi się waż rozwarstwił ale mi go wymienili na nowy i teraz jest juz ok. a co do tych co sie do beczek wkłada to napewno byłyby wygodniejsze ale w podobnej cenie nic sesownego nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Ja odradzam tanie smarownice pneumatycznie z marketów (chińszczyzna) Kupiłem taką i na początku chodziła całkiem fajnie, ale przy 2 zbiorniku smaru po prostu się zatarła!!!


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TTjarek    1

kupiłem taką smarownice pneumatyczną http://www.basspolsk...yczna-12l.html�. problem polega na tym że po paru minutach pracy nie podaje smaru i pompa się nie odzywa bo wcześniej tak psykała a taraz nic nie słychać. Co mogło się stać? Pompa by sie zatarła czy coś sie zablokowało?

Edytowano przez TTjarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Ja celuję w smarownicę pneumatyczną Metabo, ten sam sprzedawca ma taką za 180zł, a co do tej to ciężko coś powiedzieć, cena nie jest wygórowana i na Twoim miejscu bałbym się w to inwestować. W podobnej cenie kupisz ręcznego Pressola, więc raczej różnica w jakości jest.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Podziel się wrażeniami w tym temacie, bo przed żniwami muszę sobie taką kupić. Prasę kostkę i tak czyszczę sprężarką, więc jest to dla mnie optymalne rozwiązanie.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • właśnie zamówiłem tą Metabo , zobaczymy jak się będzie sprawowować........

 

 

Jak spisuje Ci się ta smarownica Metabo? Nie zapowietrza sie?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arcun    1

do TTjarek.Odnośnie tej smarownicy kupiłem nie dawno taką samą.Pamiętaj że najlepiej mieć cisnienie powyżej 4 bar, po drugie zawsze zostanie z 5 cm smaru bo na dole jest to urządzenie co zasysa smar i nigdy nie wyciągnie wszystkiego.gdybys miał więcej pytań to pytaj :)Co do tych małych tawotnic pneumatycznych to kiedyś taką miałem i powiem SZAJS.Trzeba non stop pstrykać i mało tawotu wylatuję.

Edytowano przez arcun
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Lepiej ręczna lepsza niż pneumatyczna bubel.Osobiście też posiadam metabo ale leży tylko w garażu.Szybciej przesmaruję kombajn ręczną niż pneumatykiem.

Edytowano przez balcerek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Tą pneumatyczną Metabo za 185zł?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Coś koło tego 3 lata temu dałem.Jako smarownica dobra rzecz ale przesmarować coś innego a nie bizona bo pod każdą smarowniczkę pod innym kontem podchodzisz i ten wąż z powietrzem za sobą targasz a to tu ci się wciśnie a to pod koło wlezie.Wole ręczną szybciej to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Mi to do prasy potrzebna, bo i tak czyszczę powietrzem ją przed smarowaniem. A może chcesz ją sprzedać?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondziu123    3

Odświeżam, jaką smarownicę polecacie ? Na allegro jest kilka firm które proponują smarownice w podobnych cenach Bass ,Geko, Mar- Pol/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Zajrzyj do galerii w kategorii Narzędzia znajdziesz smarownice i opinie o nich, tak na szybko: [galleryimg=505561]


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj