Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomekrolnik

Jaki ciagnik 80-90KM w cenie do 130tys brutto

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomekrolnik    0

Witajcie! Jak ciągnik wybrać. Mam ograniczone fundusze i potrzebuje ciagniczek w okolicach 80-90KM. Cena do 130tys brutto dotyczyla by wersji podstwowej. Myslalem nad Same Dorado, Zetorem Proxima. Moze cos podpowiecie... Z gory dzieki!

jobsik    0

Same Dorado to chyba za 130 brutto nie kupisz, na zetora proxime 85 by starczyło, i był by to dobry wybór moim zdaniem.

Edytowano przez jobsik

Maciej93    2

Kolega niech się zastanowi nad Case jx. Za 130 tys. brutto może się uda 90 kupić bo 80 to napewno. za 130 to kupisz proximę plus w podstawowej wersji...

Wiadomość z agroFakt.pl

Slawuss    0

Tak mi się przypomniało, że mam cennik Zetora troszkę już ma (Kalisz, dznia 2010.05.11) no ale zawszę coś. A więc tak

Proxima 85 Brutto: 124 490,00 Netto: 102 040,98

Proxima 95 Brutto: 130 290,00 Netto: 106 795,08

Cena mogła się zmienić w którą stronę nie wiadomo, ale w tym roku kupiłem forterrę wq tego cennika (w Fino Chełm) także jeśli byś miał pieniądze aby trochę doposażyć to weź 95. Jeśli wiesz, że nie przyda Ci się kiedyś te parę koni więcej to 85.

wiesmag    52

duża część forum AF-tematów jest o wyborze ciągnika o mocy 80-100 koni-myślę że można było tylko przeczytać-moim zdaniem temat się powtarza i jest do zamknięcia.

PGRTVP    0

A ja tu powiem mój ukochany ciągnik MTZ 82

Brak uzasadnienia - %

Edytowano przez krolikNH

miti199444    0

Ja proponuje ci Farmtracka 87 koni za około 120 tys lub może ale nie jestem pewnien jakiegos new hollanda z serii TD :)

rafalkom555    13

Dorado 60km w podstawowej wersji 98netto, tako cene dostałem w marcu na agrotechu. Case jx 90 na allegro był kiedyś 140brutto.

pasiu66    17

Jak byś dołożył 10-15 tys. możesz jeszcze pomyśleć o NH serii TD lub Case tej mniejszej serii. Wydaje mi się, że lepsze marki niż Zetor.

Tomekrolnik    0

duża część forum AF-tematów jest o wyborze ciągnika o mocy 80-100 koni-myślę że można było tylko przeczytać-moim zdaniem temat się powtarza i jest do zamknięcia.

Przeczytalem ale nie znalazlem nic konkretnego do 130tys oprocz belarusa i zetora

A co powiecie o same dorado 80?

Murphys    4

Ja na twoim miejscu wziąłbym case jx 80 lub 90 wg mnie fajne maaszynki. a zetora nie polecam taki z pozoru mały dosyć dużo pali , case'y ekonomiczne są.

Kryszuk3    1

Farmtrac 685 DT lub 690DT spokojnie w tej cenie się zmieścisz i wydaje mi się że z tej niższej klasy ciągników będzie najlepszym wyborem SAME jakiś 60 konny przy mnie się koleś pytał to wychodził 125 brutto więc taki 80 - 90 koni to podejrzewam że od 160 się ceny zaczynają

No Case ceny to jx 80 wychodził chyba ok 140 brutto a jx 90 ok 150 brutto jakoś tak się kiedyś o nie dowiadywałem w Krzywonosi ale u nich to tam zawsze drożej mieli także może gdzieś by się taniej je znalazło

ozon87    29

Może pol-mot h, w cenie spokojnie się zmieścisz. Silnik perkins układ napędowy od valtry A, z bogatym wyposażeniem :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować