888adam888

Kierunki Szkół na jakie chodzicie

Polecane posty

ahme999    116

jednym słowem-udało się: wszystkich pozdrawia szczęśliwy student pierwszego roku mechaniki i budowy maszyn na wydziale samochodów i maszyn roboczych politechniki warszawskiej:)

 

swoją drogą-są tu jeszcze jacyś simrowcy? ;p


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Ja kończyłem Politechnikę Warszawską na wydziale BMiP na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek26    4

Chodzę do 1 klasy Technikum Rolniczego w Zielonej razem z @Pawel820 i @Pablorolnik B)


sprzedam 5 działek budowlanych po 7a każda. tel 509983145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Chodze do 1 klasy TR w Pszczynie, w klasie z @JaskoDeere ;)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masseyy    0

Ja chodzę do Tech. Mechanizacji Rolnictwa w Brodnicy.


MF 5470, Pronar 82SA, Ursus 3512, Weidemann 3006 i Bizonek Z056 xD Macie pytania w sprawie trzody?? Pisać!! Pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogusia    0

Potrzebuję rady:jeśli chłopak ma wybór szkoły pomiędzy Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Marszewie a Tech Mech Rolnictwa w Opatówku to to którą szkołe polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilidan    0

ja chodzilem do technikum weterynaryjnego w zsr ckp w bujnach


Boże widzisz a nie grzmisz
-Widzę tylko plastik prądu nie przewodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta23    4

Został mi jeszcze jeden, już ostatni semestr w szkole ZSCKR im. W. Witosa w Boninie ... Kierunek zaoczny technik rolnik ;p Jako szkołę średnią nie polecam... Dla mnie zbyt wulgarne towarzystwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cornerpl1    1

ja za rok to ide na blacharza samochodowego do sieradza lub do liskowa na technika mechanizacji rolnictwa a potem to sie zobaczy co i jak ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatKaz95    1

Witam. Jestem w pierwszej klasie Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Poznaniu-Golęcinie. Szkoła bardzo dobra i jedyna w Wielkopolsce kształci w zawodzie TMR szczerze polecam :)


www.zstpoznan.pl - Szkoła Która Potrafi Czegoś Nauczyć

Zespół Szkół Technicznych w Poznaniu-Golęcinie Prezentacja Szkoły Nowość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armi95    0

I klasa (mat-fiz) Liceum Ogólnokształcące, a potem "Samochody i budowa maszyn roboczych" na WAT lub Politechnika Warszawska.


<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

zioka 1224- Mogłabyś cos więcej o tej szkole powiedzieć? Bo też chce iśc na weta ale nie wiem gdzie się dostane. Papiery bede składać do Wrześni i Łomży i szukam szkoły gdzieś bliżej Pomorskiego. Napisz jaki był próg punktów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj