Zaloguj się, aby obserwować  
pawel6467

ustawienie zbieżnosci przednich kół Zetor 12145

Polecane posty

pawel6467    1

Witam serdecznie... koledzy! mam taki problem z ustawieniem zbierznosci u Zetora 12145 zmieniałem drazki bo juz były do niczego i nie wiem jak ustawic prawidłowo zbierznosc koł!

• Like 1

zorzyk2    54

Danych regulacyjnych nie mam, ale kiedyś stosowano taką zasadę, że dla napędowych kół ustawiano rozbieżne. Moim zdaniem, jeśli czas ponagla ustaw na zero - mierz na feldze, nie oponie. Może się ktoś pojawi z danymi fabrycznymi.

Grabcio    26

Mam w domu instrukcję do takich ciągników, tylko muszę poszukać. Jak ją znajdę to od razu Ci napiszę jak masz ustawić koła.

Wiadomość z agroFakt.pl

Grabcio    26

Według instrukcji:

Rozbieżność kół powinna wynosić 12-15mm. Powinno się ją mierzyć na krawędziach obręczy w tych samych punktach na wysokości piasty koła przed i za osią przednią.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Zetix
      Witam... mam pytanie Pacjent to zetor12011 deluxe rocznik 1980. Rozchodzi się o ten numer 8600060202465P6 i od czego jest ten numer? Możecie mi podpowiedzieć gdzie szukać tego w ciągniku ?
    • Przez Sylwekx25
      Witam chciałbym uzyskać pewne i szczerze odpowiedzi najchętniej od użytkowników tych maszyn. Moje pytania to:
      czy rzeczywiście ten traktor ma te 155 km czy tak jak gdzieś tutaj czytałem dużo mniej . tzn około 130.
      Czy poradzi sobie bez zbędnego katownia z takimi maszynami : pługiem zagonowym 5x45 lub obracalnym 4x45 ,gleby mam w większości lekkie aczkolwiek jest kilka kawałków ciężkiej gliniastej 3 twardej jak asfalt w dodatku pod lekkie wzniesienia ,
      druga maszyna to gruber 13 łap na sercowych redlicach 
      i trzecia maszyna to agregat uprawowy 5.20 na wysokim wąskim zębie ,z przodu włóka z tyłu podwójne wały strunowe.
       lub agregat uprawowo-siewny na bronie wirnikowej 3 metrowy.
      Kolejne pytanie to jakże rozbieżne opinie o spalaniu czytałem że pali i 15 litrów na godzinę i 22 i nawet 30... wiadomo zależy od stanu silnika , warunków ,operatora ,ale np dajmy na to przy tym pługu 5x45 przy normalnej pracy bez żadnego katowania orientacyjnie na jakim poziomie będzie spalanie ?
      i ostatnia rzecz czy za około 30 tysięcy da się kupić coś konkretnego z tych modeli czy raczej w tej cenie będą same trupy?...
      Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję . Pozdrawiam.
    • Przez krystian46
      Co myślicie o Zetorze 18345? Wady, zalety?
    • Przez Dejwu26
      Witam. 
      Chciałbym się dowiedzieć ile udźwigu ma Zetor 8045 bez siłownika wspomagającego. 
    • Przez Dejwu26
      Witam, 
      Tak jak w temacie, orientuje się ktoś ile udźwigu ma Zetor 8045 bez siłownika wspomagającego? Da radę podnieść agregat uprawowosiewny? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj