Junkers

Internet się rozłącza po 15 minutach

Polecane posty

Junkers    44

Witam, internet rozłącza mi się po ok 15 minutach, internet mam w Netii na linii TP sa, szybkość 1Mb/s.

 

Wyłączyłem oszczędzanie energii na portach USB jak powiedział koleś z infolonii netii, nic to nie dało. Byli technicy z TP i powiedzieli, że linia jest dobra i z ich strony jest wszystko w porządku. Sam nie wiem może modem trefny, może przewód od gniazdka, może jakiś robak, wirus?? Dzieje się tak już dokładnie od tygodnia.

 

Jak wiecie to pomóżcie, bo później to net chodzi dopiero po 5 godzinach (wcześniej nie sprawdzałem) i też tylko na 15 min.

 

 


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokes    0

W wirusy/robaki wątpię. Radzę sprawdzić modem, moim zdaniem to jego wina. Jeśli masz możliwość pożycz od znajomych ruter albo modem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daizor    23

najprościej byłoby sprawdzić na innym kompie wtedy wyeliminujesz swój komputer jako przyczyne noi modem inny jak kolega wyżej poradził.. obojętnie w jakiej kolejności :) a wtedy możesz działać na infolinii z pretensjami :)

Edytowano przez daizor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalP    60

jestem z pod Sochaczewa i mam to samo, znajomi z pod błonia maja to samo tak więc to jakaś większa awaria.

Edytowano przez MichalP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Miałem to sam rok temu,dzwoniłem do Neostrady i oni twierdzili że to nie ich wina,ale przyjechali obejrzeli i powiedzieli że mają większą awarię. :lol:

 

Internet ma przewodowy z Neostrady od 4 lat i już 3 razy mi się to zdarzyło raz nawet przez przypadek odłączyli mi internet na 1 tydzień,przez ich pomyłkę a teraz mnie mam pełnej prędkości przy ściąganiu zamiast 120 kb/s mam 20 kb/s. :( Ogólnie nie polecam Neostrady za pół roku przechodzę do netii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Ja mam orange freedom i kiedyś miałem tak że nie mogłem się połączyć więc telefon do nich i po jakichś 2godzinach jak od nowa włączyłem kompa dało sie połączyć. Ostatnio w bodajże sobotę tydzień temu, włączyłem kompa a tu nie da się połączyć, dzwonie, mówią żeby najlepiej od nowa windowsa zainstalować, zainstalowałem i dalej to samo, dzwonie, koleś mówi żeby modem zainstalować ręcznie, tak zrobiłem i dalej się nie da, dzwonie, koleś tam mną steruje i tam ustawienia zmieniam, on mi gada że to i tu mam wpisać a ja nawet nie mam miejsca żeby to wpisać, nic to nie dało, wkurzyłem się wyłączyłem kompa za jakieś 5godzin internet normalnie śmiga, po pierwszym telefonie koles z orange przyjechał ale mnie w domu nie było i nikomu nie mówiłem że się zepsuł net i pojechał ale sam koleś powiedział że im się internet pier****, teraz przez jakieś 3 dni mi wyskakiwało nie można odnaleźć serwera a net podłaczony i po restarcie wszystko działało na 30min, przez ostatnie 2dni chodził bardzo wolno, na szczęście dziś już jest ok.

 

Macie problem to dzwońcie do nich, za co w końcu płacimy, a do tego mam 4telefony w orange i 1stacjonarny w tp, łącznie z netem jakieś 200zł miesięcznie płacę im ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

no "full professional" w orange skoro karzą od nowa system stawiać :lol: :lol: :lol: Ja miałem problem w połączeniem WIFI w netii w Netia Spocie to gościu pól godziny dumał ale wymyślił rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Tak mówili żeby windowsa i ten program internetowy zainstalować, więc zrobiłem tak bo i tak deszcz padał a teraz to nawet nic na kompie nie zapisuje tylko aby do neta mi służy.

A i kiedyś listopad/grudzień 2010roku wszyscy z mojej wsi nie mieli neta przez jakieś 15godzin, wyskakiwał każdemu jakiś błąd 500jakoś tam.

Teraz jak tak mi się stanie to spróbuje wywalczyć jakaś promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Mam neo i też czasem jak coś nawalało to dzwoniłem od razu. Teraz mam router i jakoś się nic nie pierniczy. Śmiga elegancko 10mb na 4-5 kompów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

10mb? :blink: Ja mam skromne 2mb za 46zł, ile ty płacisz? Ja na neostrade nie kwalifikowałem się bo abonament na stacjonarny najniższy jaki może być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Niecałe 100zł, bo mam utrzymanie łącza, sama neo 64 zł bodajże, zanim miałem 10mb to miałem 1mb za tą samą cenę. Chciałem 20mb ale moja linia za słaba tylko 5zł więcej bym płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Ok, okazało się że modem trefny, pożyczyłem od kolego to 30 minut chodził bezproblemowo. Mój stary modem to Sagem F@st 800, badziewie jakich mało, wiecznie z nim były problemy, kolegi był jakiś większy ale pod LAN i z zasilaczem.

 

Teraz pytanie jaki byście proponowali modem, a może router chociaż nie jest mi potrzebny i będzie droższy jak modem, no i nie ukrywam że zależy mi na cenie??


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokes    0

Modem sobie odpuść, lepiej zainwestować w router. Pytanie zasadnicze ile masz konkretnie do wydania? Moja rada, omijaj szerokim łukiem D linka. Ciągle rozłączał internet, strasznie niestabilny. Najlepszy oczywiście będzie Linksys, ale cena jest niezła. Zostaje jeszcze TP link, ponoć są dobre i dość tanie. Do 100zł kupisz spokojnie. Ewentualnie nieco droższy Pentagram. Koszt około 130zł.

Edytowano przez Rokes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja mam TP-linka TD-W8960N, obsługuje już te nowsze wifi, dałem chyba 130 zł. Narazie bez problemów, posiada też guzik do szybkiego połączania się z np nowym kompem, nietrzeba nic wpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Problem z rozłączającym się internetem zażegnany!

 

Pytałem się o Pentagramy i Linksysy jak napisaliście to powiedzieli w sklepie, że właśnie czekają na dostawę tych i innych rzeczy, ale nie miałem czasu czekać, to powiedzieli, że mają TP-LINK i że też jest dobry, jak dobry to wziąłem :lol: , a tu link do modelu

 

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=1&order=pd&string=tp-link+td-w8901g&change_view=1&params_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8

 

I co tu by jeszcze napisać, na razie chodzi i to nawet szybciej, stary modem jakby bardziej zamulał

 

 


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84
Ok, okazało się że modem trefny, pożyczyłem od kolego to 30 minut chodził bezproblemowo. Mój stary modem to Sagem F@st 800, badziewie jakich mało, wiecznie z nim były problemy, kolegi był jakiś większy ale pod LAN i z zasilaczem.
Nie uogolniaj :P

Technicy od linii uzywaja wlasnie tych modemow, bo one pokazuja na biezaco parametry linii, wystarczy podlaczyc do niego 2 kabelki i juz moze diagnozowac. Ja rowniez nie moge narzekac na swojego sagiema, mam jednego 'w razie W'. Pamietaj ze (zakladajac ze masz laptopa) w razie zaniku pradu ten modem pozwoli na korzystanier z internetu, a routery juz nie :P

 

Modem sobie odpuść, lepiej zainwestować w router. Pytanie zasadnicze ile masz konkretnie do wydania? Moja rada, omijaj szerokim łukiem D linka.
Jak wyzej. Ogolnie dlinki sa uwazane za lepsze urzadzenia niz te wspomniane tplinki czy pentagramy. Czasami wystarczy pokombinowac z firmware i jest o niebo lepiej.

Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj