Skocz do zawartości
FendtCedry

talerzówka unni cut L 2,8

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
FendtCedry    0

Witam! Zamierzam zakupić nową talerzówkę. Będzie ona współpracować z Fendt- em 307 Ci (92KM). Chciał bym się zapytać czy to odpowiedzi sprzęt do mojego Fendt-a i ile taka brona talerzowa kosztuje. Chodzi dokładnie o cut L 2,8 510. o układzie osi x. Ewentualnie jakie inne talerzówki polecili byście;)

szy1993    1

polecam cut'a L ale do twojego ciągnika wziął bym L 3.2 560 talerze. spokojnie da sobie rade. co do ceny to nie pamietam bo kubowałem w 2007roku

hendryk21    2

nie powinien mieć z nią problemu, możesz jeszcze zwrócić uwagę na akpila, jak kupiłem 3,4 w X(zdjęcie w galerii) zapotrzebowanie mocy na nią producent podaje 90KM, ostatnio talerzowałem trawę i mój belarus specjalnie jej nie odczuwał

Wiadomość z agroFakt.pl

michal82sa    14

Ten Fendt będzie latał z tą talerzówka.U mnie w Pronarze 82sa (82km) to lata z pedkościa ok 20 km/h.Koszt to ok. 10-15 tyś zł

Edytowano przez michal82sa

damian1992    72

Tylko jak będziesz zamawiał tę bronę to koniecznie weź tylny wał rurowy, bo bez niego za każdym przejazdem będzie bruzda ;)

b0gdan    85

i nóż środkowy, będziesz miał całe pole uprawione bez mijaków :)

marcin974    25

Ten Fendt będzie latał z tą talerzówka.U mnie w Pronarze 82sa (82km) to lata z pedkościa ok 20 km/h.Koszt to ok. 10-15 tyś zł

Luuudzie rozumu trochę... 20km/h to byś miał na 4 półbieg... z podniesioną spokojnie tyle osiągniesz :lol:

Co do wyposażenia dodatkowego popieram przedmówców, musi być wał, okolo 3500zł kosztuje, kupiliśmy bez i domówiliśmy wał bo cieżko sie pracowało... Ząb środkowy? Tak potrzebny, przy prędkości 7km/h zostaje nieruszone, przy 12km/h niby nie widać ale potem przerosty są i po jakims czasie to tak wygląda jak by naomijał ciągnikiem, ale pracujemy bez niego ;)

paradoks    0

witam . w jakim miejscu powinien byc ten zab srodkowy bardziej z przodu czy tez z tyłu za talezami???

janusz20    105

Są dwa miejsca wspawane w rame do montażu tak z przodu jak i z tyłu, tylko nie wiem czy trzeba od razu dwa montować czy tylko jeden.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się