Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez TwojaBabcia
      Witam 
      Posiadam dmuchawę ssaco tłocząca firmy neuero 7,5 KW. Zakupiłem w zeszłym roku i mam z nią problem, ma słaba wydajność około 4,5 a 5 ton na godzinę, Ogólnie słabo ciągnie , wąż ssący jest długośći 5m. a tłoczy na odległość około 8 a 10m. Domyślam sie przyczynę słabego ciągu przez sitko które znajduję sie w cyklonie ssącym . Praktycznie co 20 min muszę wyjmować ow sitko i czyścić z zabitego kurzu. Przez pierwsze pare naście minut pracy po wyczyścieniu sitka   witać lepszy efekt ssania, ale po paru minutach zaś wydajność spada.W tym sitku średnica otworów wynosi 1mm, i diomyślam sie ze te sitko nie jest czasem do rzepaku ? i mam prośbę do kolegów sprawdzenia ow tego sitka i srednicę otworów , lub jakie kolwiek sugestie w sprawie poprawy wydajnośći pracy dmuchawy.

• Przez dziku
      Witam:) Chciałbym sie dowiedziec jak najwięcej o dmuchawach ssąco tłoczących do zboża. Jak sie sprawują czy warto kupowac i jakie są ceny i jaka firma jest najlepsza. Pozdrawiam:)
    • Przez Tomek__
      Jestem w trakcie remontu rozsiewacza nawozu kuhn ZSA 800 z1993r dokladniej to przekladni ma ktoś może katalog części? I przy okazji jakieś opinie o nim bo dopiero go kupiłem i mniej wiecej jak go ustawiacie do rozsiewania? 

• Przez szymon29
      Czy ktoś na AF używa nawadniania?? Jak Tak to jakiego sprzętu do tego używacie??
    • Przez juniormater
      WItam, chciałbym zapytać czy ktoś posiada taką myjke jak Lavor R180.
      Czy faktycznie posiada ciśnienie robocze 180 bar a z dyszą rotacyjną 275 jak to pisza na słynnym sklepie internetowym na "a" ? 
      Miałem karcher HDS 75 no i niestety ciśnienie nie powalało , ciśnienie na poziomie 75-80 bar. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.