Polecane posty

kilusiekk    0

Czesc

 

Mamy zamiar kupic prase NEW HOLLAND 658 z 2001 roku cena to 20 tysiecy i mam pytanie czy ma ktos ta prase czy sa z nia problemy ?

Drogie sa czesci do niej?

I czy 60tka da se z nia rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dinek94    13

Nie da rady 60-tka.A z awaryjnością to nie wiem .

 

A właściciel tej prasy jakim ciągnikiem współpracuje ??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

Prasa super zmienna komora z przodu walce z tylu pasy, cicha praca wszystkie parametry regulujesz sterownikiem z ciągnika jeśli jest z nożami i siatka to full wypas posiada czujniki zbicia(która stroną pokosu bardziej jechać)i kilka innych fajnych funkcji, 60tka nie da w niej rady min 70KM musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piciaj    31

panowie mamy pytanie moze mi ktos powiedziec jak reguluje sie zgniot w NH 658 ??? jest silownik z boku polaczony z napinaczem pasow" ale niewiem jak to ugryzc przedtem mialem sipme 279, a teraz ta , z innymi rzeczami sobie w miare poradzilem ale tego niewiem jak ugryzc prosilbym o pomoc :)


znalazłem to czego szukałem ..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Przy siłowniku jest pokrętło. Wkręcasz zwiększasz siłę , wykręcasz zmniejszasz ;) Masz może problem z siatką ? u mnie przy prasowaniu krótkiej słomy napycha się miedzy walce a podajnik siatki i nie chce jej złapać podczas owijania :(


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilusiekk    0

Siema a wiec ta prase nh 658 z 2001 roku sprzedal niestety za psie pieniedze przyprowadzil druga podobno z 1999 roku pasowo-walcowa co powiecie o takim rozwijazaniu. I czy oplaca sie ja kupic za 25 tysiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GangStaf    0

Czesc

 

Mamy zamiar kupic prase NEW HOLLAND 658 z 2001 roku cena to 20 tysiecy i mam pytanie czy ma ktos ta prase czy sa z nia problemy ?

Drogie sa czesci do niej?

I czy 60tka da se z nia rade ?

Witam ja mam prase 658 i powiem ze 60tka da rade przy sianie i slomie ale przy balotach 120x120 a co do wiekszych to nie wiem .... ale napewno nie da rady gdy ja ciagniesz 60 na podmoklych terenach bo ona wazy dokladnie 2800kg takze wiesz a obecnie moja prasa pracuje z ursusem 1201 ursus < klasykiem >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf9411    0

Witam... ja mam pytanie troche z innej beczki.

Czy ktos posiada instrukcję obsługi do 658 ? <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ReMeK8250    30

A czy ktoś wie jakie są różnice po między modelami 640, 644, 648, 650, 654, 658? Co je różni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niudizajn    13

Prasy serii 64X robią belen o średnicy od 80 do 160cm. Seria 65X robi bele od 80 do 180cm. Czyli różnią się wielkością. Ostatnia cyfra oznaczenia określa wyposażenie gdzie 0 to podstawowa wersja a 8 ma tzw. cropcuter czyli noże , ale działające inaczej niż popularny rotocut czyli rotor z nożami.


Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrews1987    3

Kolego to jak wytłumaczyć moją prasę 650- ma siatkę, noże cropcutter, bale command, szeroki i hydr. podbierak, wałek szerokokątny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj