Skocz do zawartości

Polecane posty

kilusiekk    0

Czesc

Mamy zamiar kupic prase NEW HOLLAND 658 z 2001 roku cena to 20 tysiecy i mam pytanie czy ma ktos ta prase czy sa z nia problemy ?

Drogie sa czesci do niej?

I czy 60tka da se z nia rade ?

Dinek94    13

Nie da rady 60-tka.A z awaryjnością to nie wiem .

A właściciel tej prasy jakim ciągnikiem współpracuje ??.

Wiadomość z agroFakt.pl

daanny    12

Prasa super zmienna komora z przodu walce z tylu pasy, cicha praca wszystkie parametry regulujesz sterownikiem z ciągnika jeśli jest z nożami i siatka to full wypas posiada czujniki zbicia(która stroną pokosu bardziej jechać)i kilka innych fajnych funkcji, 60tka nie da w niej rady min 70KM musi być.

piciaj    31

panowie mamy pytanie moze mi ktos powiedziec jak reguluje sie zgniot w NH 658 ??? jest silownik z boku polaczony z napinaczem pasow" ale niewiem jak to ugryzc przedtem mialem sipme 279, a teraz ta , z innymi rzeczami sobie w miare poradzilem ale tego niewiem jak ugryzc prosilbym o pomoc :)

znalazłem to czego szukałem ..:)))

jakub16    120

Przy siłowniku jest pokrętło. Wkręcasz zwiększasz siłę , wykręcasz zmniejszasz ;) Masz może problem z siatką ? u mnie przy prasowaniu krótkiej słomy napycha się miedzy walce a podajnik siatki i nie chce jej złapać podczas owijania :(

Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

kilusiekk    0

Siema a wiec ta prase nh 658 z 2001 roku sprzedal niestety za psie pieniedze przyprowadzil druga podobno z 1999 roku pasowo-walcowa co powiecie o takim rozwijazaniu. I czy oplaca sie ja kupic za 25 tysiecy

GangStaf    0

Czesc

Mamy zamiar kupic prase NEW HOLLAND 658 z 2001 roku cena to 20 tysiecy i mam pytanie czy ma ktos ta prase czy sa z nia problemy ?

Drogie sa czesci do niej?

I czy 60tka da se z nia rade ?

Witam ja mam prase 658 i powiem ze 60tka da rade przy sianie i slomie ale przy balotach 120x120 a co do wiekszych to nie wiem .... ale napewno nie da rady gdy ja ciagniesz 60 na podmoklych terenach bo ona wazy dokladnie 2800kg takze wiesz a obecnie moja prasa pracuje z ursusem 1201 ursus < klasykiem >

ReMeK8250    30

A czy ktoś wie jakie są różnice po między modelami 640, 644, 648, 650, 654, 658? Co je różni?

niudizajn    11

Prasy serii 64X robią belen o średnicy od 80 do 160cm. Seria 65X robi bele od 80 do 180cm. Czyli różnią się wielkością. Ostatnia cyfra oznaczenia określa wyposażenie gdzie 0 to podstawowa wersja a 8 ma tzw. cropcuter czyli noże , ale działające inaczej niż popularny rotocut czyli rotor z nożami.

Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

andrews1987    3

Kolego to jak wytłumaczyć moją prasę 650- ma siatkę, noże cropcutter, bale command, szeroki i hydr. podbierak, wałek szerokokątny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil8352
      witam, w prasie case rb 344 gdy zaczyna zwijać materiał to siłownik elektryczny cofa się i chowa noże, wysuwam je przyciskiem, i przy obciążeniu znów noże się chowają. Czy ktos ma pomysł co może być przyczyną? 
    • Przez platramix
      Witam potrzebuje instrukcji obslugi tego komputerka
    • Przez adam_b
      Witam wszystkich
      Jestem od niedawna właścicielem prasy NH BR740. Przy próbie prasowania siana zauważyłem, że po dostarczeniu niewielkiej ilości materiału do komory prasa "zatykała się", tzn. siano nie było już transportowane do komory, a blokowało sie tuż za widłami na podbieraczu. Zgniot ustawiony na 1700psi, docisk pasów bez obciążenia (sprężynami bocznymi) ustawiony zgodnie z zaleceniami tak, aby pasy nie ślizgały się po rolkach.
      Sądzę, że winą są obarczone pasy, ponieważ jak widać na załączonym zdjęciu nie dużo zostało z ich wierzchniej warstwy ciernej, jednakże wolę zasięgnąć waszej opinii przed kolejnym wydatkiem. Koszt nowych, nieoryginalnych pasów to ok. 4,5k zł
      Jak sądzicie, jest to konieczny wydatek w moim przypadku? Strukturalnie, moim zdaniem, wyglądają na całkiem zdrowe - nie widać naderwań, pęknięć i tym podobnych, dlatego chcę zasięgnąć jak najszerzej opinii odnośnie tego problemu.

• Przez Pacias94
      Witam. Czy mógł by się ktoś wypowiedzieć  na temat tych pras czy warto kupić taka czy lepiej dac  sobie z nią spokój 
    • Przez Kosciuszko81
      Witam jestem posiadaczem od nie dawna prasy zmienokomorowej Nh Br750 auto wrap, mam taki problem gdy podnoszę komorę włącza mi owijanie sznorkiem dzieje się to tylko w tedy gdy mam ustawione bela na 120 i mniejsze może ktoś miał taki problem i wie jak to rozwiązać i jaką jest tedo przyczyna

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.