Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
1994szymon

Przyczepa: HL 8011, D55 czy tandem?

Polecane posty

1994szymon    15

W niedalekiej przyszłości myśle o zakupie przyczepy 8t. Pierwsze co przyszło mi na myśl to oczywiście HL'ka, jednak boli mnie to że te przyczepi nie mają wywrotu na tył :( . Czy ktoś już przerabiał wywrot w HL'ce? Kolejnym faworytem staje się przyczepa (oficjalnie 6t)z 3str. wywrotem Autosan D55 jednak nie mam pewności co do jakości tych przyczep (wywrotki D47 słyną z "delikatności"). No i ostatnio przeglądalem allegro i wpadły mi w oko przyczepy na tandemie (a przede wszystkim: http://otomoto.pl/przyczepa-tandem-tim-A70003.html ). Co o tych przyczepach sądzicie? Jaki jest "komfort jazdy"?. Lepsze są od normalnych ("łamanych") przyczep? Temat odnosi się tu przedewszystkim do uzytkowników takowych przyczep, a złaszcza na tandemie.

Z góry dzięki.

Pozdro: 1994szymon :D

PS:Jeszcze jedno pytanie. Zapomniełem o najważnieszym. Czy ktoś już próbował samemy zrobić taką przyczepe (na tandemie). Jakie miał podwozie? Co myślicie o ramie rozrzutnika forta?

Edytowano przez 1994szymon

arofarmer    2

Ja mam ta przyczepę autosan d55 6t z zakładkami z 88 i sprawuje się bardzo bobrze. Przyczepa nie ma na sobie nawet 10% rdzy o all jest orginał, ale trzeba uważać z wożeniem zboża z pola bo łatwo przecenić swoje możliwości, bo buty raczej się nadają do transportu po twardej drodze :)

Edytowano przez arofarmer

ciastek12    32

Kolego ja polecam d55...bardzo mocna przyczepa samochodowa...wada jest musowy przeglad co roku;/ moim zdaniem jest to bardzo mocna przyczepa...8-9 ton zboża mozna wieźć spokojnie. ja na mojej miałem załadowane 11 ton ziemi i nic sie nie stało :blink:

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować