Skocz do zawartości
sabek27

prasa simpa z224

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa

Wiadomość z agroFakt.pl

lukasz16s    0

ja mam 2 prasy kostki z 224 jedna na sprzedaż i do tego rolke simpmy te trzy prasy pracują na 130ha + zarobki polskiej kostki nie zmainiłbym na nic innego są to super prasy

MaciekKabat    0

Gdzie dokładnie zamontować mechaniczny licznik bel ? W instrukcji jest napisane że powinny 4 otwory na śruby M4 ,gdzie ich szukać ? Dokładnie obejrzałem napęd igieł gdzie wg instrukcji znajduje się miejsce montażowe.

romek6340    203
Napisano (edytowany)

Patrząc po zdjęciach wygląda, że tu:

http://img33.staticclassifieds.com/images_tablicapl/229269521_7_1000x700_prasa-sipma-z-224-1-super-stan-drabinkafull-opcja-_rev004.jpg

http://img33.staticclassifieds.com/images_tablicapl/229269521_7_1000x700_prasa-sipma-z-224-1-super-stan-drabinkafull-opcja-_rev004.jpg

Musze w swojej zobaczyć czy jest jakieś mocowanie. jak nie to musisz pokombinować jak go przykręcić aby działał.

Edytowano przez romek6340

zmstr    1

Podłączę się pod temat, żeby nie zakładać nowego. Chcę kupić Sipmę Z224. Na prasę co roku idzie sporo kasy, więc bardziej chyba opłaci się mieć swoją. Do prasowania co rok siana z ok 3ha łąk i słomy zbożowej z średnio 7 ha nada się idealnie. Moje pytanie - na co zwracać uwagę przy zakupie, by nie wdepnąć na minę. Ceny widziałem różne od 5 do nawet 20 tysięcy, ale przeważnie około 10k zł, więc za tą cenę powinno się chyba znaleźć coś konkretnego?

krzys86    0

tez w tym miejscu mam zamontowany i jak narazie działa :)

mam jedno pytanie ile mozna wołac za prasowanie simpa z224 za kostke a nie na godz?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez vinterfugler
      Witam,
      Dawniej można było kupić takie maszyny jak np. McHale 995 LM. Obecnie można coś dostać, ale do małych balotów, nie do kostek. A ja właśnie małe kostki z lucerny potrzebuję produkować... Orientujecie się, którzy producenci produkują nadal/mają w ofercie prasowijarki lub owijarki do małych kostek? Szukam nawet używek.
      Pozdrawiam,
      Marcin
    • Przez Marcinek178
      Panowie prasę posiadam od niedawna, chciałem ją dziś wypróbować no i problem od razu powstał. Mianowicie nie wiąże mi kostek z prawej strony tzn. niby wszystko dobrze, ale gdy wiązka jest już na wylocie to obcina ten prawy sznurek. niby znajomy próbował coś regulować w aparacie ale nic nie pomogło. W czym może tkwić problem i jak go zdiagnozować. Nie znam sie na prasach więc proszę o wyrozumiałość. Dodam że prasa jest z 1986 roku. aparaty wyglądają na oryginalne. Dziękuje wszystkim którzy mi pomogą.
    • Przez MF675ursus
      Posiadam sipmę Z224/1, pracuje ona z podajnikiem na przyczepę przez co prędkość pracy nie jest oszałamiająca, co powoduje "wypluwanie" materiału z podbieraka. Z tego co wiem Sipma jest wzorowana na prasach Deutz Fahr serii HD, które wyposażone są w "blachę", przytrzymującą materiał na podbieraku- film poniżej, nagrywane kalkulatorem:

Sprawdzi się takie rozwiązanie w rodzimej konstrukcji, czy to pic na wodę, i tak materiał z podbieraka przy wolnej jeździe będzie uciekał?
    • Przez roki342
      Witam ! 
      Mam problem z moją prasą - mianowicie jest to prasa Welger AP 41, a problem polega na tym, że jedna strona nie wiąże kostek. Podczas pracy zauważyłem, że sznurek ześlizguje się z chwytaka. Co zrobić ? W czym tkwi problem ? 
      Załączam zdjęcie aparatu wiążącego i mam na myśli chwytak zaznaczony zieloną kreską (zdjęcie z internetu, u mnie jest problem na lewym chwytaku).
    • Przez pit17
      Witam
      Co moze byc przyczyna nie dzialania wlacznika aparatow wiazacych