Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Karol12

Prasa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
greg93    4

no prasowałem C-360-3p który ma braki mocy(pompa paliwowa) a bele dobijał ładnie ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

nasil90    94

ja też prasuje mf 255 zrobiłem 600 bel i są dobrze podobijane będe musiał jeszcze przez wiosne go pomęczyć z prasą

Mateo13    0

Oczywiście ze dobije u mnie pracuje z metal o dobija ale bardzo ciężko lepiej zapiać większy ciągnik :rolleyes: Jak sie ma ;) ^^

dzich    0

witam

ja posiadalem taki zestaw ursus 3512 + warfama (zielona).robilismy takim zestawem 3 pelne sezony,zrobilismy wtedy okolo 6000 sztuk kiszonki.mielismy jeszcze do wyboru c-360 ale nim prasowalismy tylko raz jak 3512 odmowil posluszenstwa Traktor do tej prasy jest za maly wychodza dobre bele ale to bylo katowanie silnika i skrzyni (po tych 3 sezonach zrobil okolo 900mtg i silnki zaczal brac olej i skrzynia wyc) teraz robimy mf 90 konnym i wychodza dobre bele tylko belownica czasmi odmawia posluszenstwa , spalanie takie same a komfort nieporownywalny:-)

to bylo moje doswiadczenie pracy z takim duetem;-)

pozdrawiam

Kamyk514    0

MF255 i pochodne z Ursusów są najlepsze do pras są zwrotne dobry układ biegów szybciej przebiega nawracanie

PongO    1

ja z tata myslimy o zakupie prasy zmieno komorowej do ususa c-360-3p dajcie jakies propozycjie!

Z gory dziex:D

p.s sorry za przyklejenie sie do tematu, mysle ze sie nie obrazisz:P

endrju00711    11

Ja też proponuje john deere 545 , ale sam zakupiłem niedawno JD 550 ( bele do 180 cm ) i ku mojemu zaskoczeniu nawet z wyjechaną c-330 na wolniutkim gazie to chodziło ( zaznaczam że na pusto ) i sam doszłem do wniosku że ten sprzęt jak jest zadbany to nawet w słomie będzie chodził z MF 255 , a w siano kiszonce to przy c-360 , ale jak nie masz 60-siątki to kup sobie okazyjnie tą 545 :D:D:D

pozdro : endrju00711

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować