Zaloguj się, aby obserwować  
wojo123

sianokiszonka

Polecane posty

wojo123    3

Witam mam taki problem skończyła mi się zeszłoroczna sianokiszonka i nie chce kupować i stąd moje pytanie ile musi kisnąć sianokiszonka bo chce napocząć tegoroczną dzięki za pomoc . :rolleyes:

:P

Wiadomość z agroFakt.pl

Pawel1344    6

Takie minimum to 3-4 tygodnie jak mus. ale to zależy od trawy. warto żeby procesy kiszenia się zakończyły

damian40000    85

po dwuch tygodniach otworzyłem i karmie do tej pory i jest ok. Wczoraj przywiozłem bykom pierwszy balot z owsa jest jeszcze trochę zielony ale jedzą dobrze:)

przemek0909    0

Mam pytanie ,zasiałem saradelę i jest w niej dużo szerokiej trawy takiej dzikiej tzw.serocaj.Skosiłem to co z tym robić?Czy da radę to z belować i zakisić?Mozę macie jakieś rady co z tym zrobić?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Witajcie,
      w tym roku chce więcej zboża złożyć w hali.
      W hali mam murek oporowy zagłębiony w ziemii na wyokości ok 1m.
      Powyżej jest blacha trapezowa. Trapez T-35, grubość blachy 0.7mm
      wykonawca hali mówi ze spokojnie na tą blachę mogę sypać 2m pszenicy i nic nie powinno się stać, byle tylko dołem uszczelnić trapezy, aby ziarno się nie osypywało.
      Jakie macie doświadczenia z sypaniem pszenicy na scianę z blachy?
      Na tych zdjęciach widać jak to wygląda

• Przez Piotrek5060YouYube
      Cześć, mam w planach postawienie garażu na maszyny z słupów betonowych o wymiarach najlepiej 16x10x4,5m. Chciałbym zapytać osoby które mają wiaty/garaże zbudowane na słupach betonowych co ile metrów jest słup, jak głęboko jest w ziemi, i jak jest do nich przymocowany dach. I jak to jest z tym pozwoleniem na budowę bo w internecie co strona to inne informacje. Również byłbym wdzięczy gdyby ktoś niżej wstawił zdjęcia garażu z słupów betonowych. 
    • Przez Adi118
      Cześć, 
      Może temat trochę nie na to forum ale może ktoś miał podobny problem.
      W garażu, w którym trzymam samochód odparza mi posadzke, cienka warstwa cementu odkleja się od podłoża które jest pylące się. 
      Zastanawiam się jak można to naprawić. Jaką wylewkę zastosować po skskuci 1-2cm warstwy, która odchodzi od podłoża. Miał ktoś kiedyś podobny problem ?
    • Przez Marszal123
      Witam serdecznie
      Mam starą  obore i chciałbym ją całą zdezynfekowac (nie byla wapnowana ani niczym innym dezynfekowana kilkanascie lat). Stąd moja prośba o radę jakim środkiem mam potraktować ściany,sufit i całą resztę? I czy ubutki w posadzce i ścianach uzupełnić betonem przed czy po dezynfekcji?
    • Przez warchest
      Witam mam takie pytania . Otoz nadszedł czas by zmienic dach na budynku gospodarczym tzn to byla obora ze stodola teraz aktualnie jest tam przechowywane zboze przerobione na typowe magazyny . zmiana by byla i drzewa czyli wiezby dachowej oraz eternitu jest to duzy budynek .pytanie jest takie jak to teraz jest z tymi budowami itd czy jak firma bedzie mi to robic to musi mi wystawic jakas fakture czy cos i firma musi byc zarejestrowana itd  jak to dokladnie wyglada z firma taka umowe jakas z nimi sie podpisuje czy jak . a konieczna jest zmiana poniewaz drzewo skrakcialo juz i eternit tez juz kiepsko wyglada wiec jest to wymiana z koniecznosci i bardzo duzy koszt bedzie i obciazenie ale coz tak musi byc .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj