bernatziom1996

Welger rp12 na co zamienić?

Polecane posty

Na co zamienić welger rp 12 do 35tyś, chciałbym zeby miała szeroki podbieracz, rotor, noże i siatke . robię 400 bel rocznie. Będzie pracowała z zetorem forterra 9641.

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    165

Bo pewnie ta obecna nie ma szerokiego podbieracza,rotora,noży i siatki :D .

Bo pewnie ta obecna nie ma szerokiego podbieracza,rotora,noży i siatki :D .

Bele nie są zbite i nie chcą trzymać zamki. I to co kolega wyżej napisał.

kubu365    1

claas rollant 250 roto cut

krone kr 130 multi cut

krone round pack 1250

new holland 544

welger rp 235

vicon rf 130

Wielki fan case jx/new holland td

a będziesz sprzedawał welgera to bym kupił jestem spod giżycka

Do giżycka mam 82km jak coś to w sierpniu bym pewnie sprzedawał. wyślij mi swój nr gg to napiszę Ci więcej o tej prasie.

Edytowano przez bernatziom1996

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez koksik654
      Witam mam takie pytanie, zamierzam kupić belarke welger rp 220 master, zastanawiam się czy mój ciagnik da z nią rade jest to MF 699 6 cylindrów 100 km 
      Prasa posiada opuszczana podłogę,17 noży, siatkę, centralne smarowanie.

• Przez Razzor
      Witam mam pytanie czy można zmienić wąski podbieracz w welger rp200 na szeroki bez większych przeróbek. Czy wyciągam stary a wkładam nowy szeroki z góry dziękuję za odpowiedzi 

• Przez kamil29015
      Witam kupiłem prasę lely welger pasówkę 520 rp i nie wiem jak dobić ciśnienie zegar pokazuje z 2 cm od dołu bele nie są takie dobite jak powinny być może ktoś mi pomoc
    • Przez Niewiem10
      Mam problem ze sterownikiem BALERCONTROL III. Ze sterownika wyrwało mi przewód i teraz nie mam pojęcia jak podpiąć odpowiednio kable. Proszę o pomoc lub oto, aby ktoś rozkręcił własny sterownik i zrobił foto, a potem tutaj wstawił.
      Plis, mam siano do zwijania :/

• Przez witch
      Witam przesyłam zdj wie ktoś co do czego dany przycisk służy, interesuje mnie jak zalączyć automatycznie załączanie siatki gdy bela jest juz gotowa. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj