Skocz do zawartości
bernatziom1996

Welger rp12 na co zamienić?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Welger

Na co zamienić welger rp 12 do 35tyś, chciałbym zeby miała szeroki podbieracz, rotor, noże i siatke . robię 400 bel rocznie. Będzie pracowała z zetorem forterra 9641.

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    165

Bo pewnie ta obecna nie ma szerokiego podbieracza,rotora,noży i siatki :D .

Bo pewnie ta obecna nie ma szerokiego podbieracza,rotora,noży i siatki :D .

Bele nie są zbite i nie chcą trzymać zamki. I to co kolega wyżej napisał.

kubu365    1

claas rollant 250 roto cut

krone kr 130 multi cut

krone round pack 1250

new holland 544

welger rp 235

vicon rf 130

Wielki fan case jx/new holland td

a będziesz sprzedawał welgera to bym kupił jestem spod giżycka

Do giżycka mam 82km jak coś to w sierpniu bym pewnie sprzedawał. wyślij mi swój nr gg to napiszę Ci więcej o tej prasie.

Edytowano przez bernatziom1996

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 22tomek22
      witam mam pytanie jak ustawić zgniot beli w prasie lely welger rp520 i co pokazuje zegar ciśnieniowy z przodu belarki
    • Przez lipa1992
      Witam! Mam pytanie czy ktoś ma Lely Welger RP 445. Jak się sprawuje podbieracz bezkrzywkowy? Czy nie "zawija"? Proszę o odpowiedź
    • Przez JarekTymiski
      Witam. Kupiłem prase welger rp220. I trochę był zamarznięty sterownik. odłączyliśmy go z kostek i lezal w domu przez 3 dni. Po podłączeniu to spowrotem wyskakują takie napisy jak w załączniku. Macie może pojęcie w czym może być problem? Może się jakoś rozkodował? może kostka źle podłączona ?
      Nie wiem co robić pomocy

• Przez pavlo1706
      Witam
      Chcę kupić nową prasę. Zastanawiam się nad Claasem Variantem 365RC HD i Lely Welger RP445. Cena Claasa bez opuszczanej podłogi jest niewiele niższa od Lely z opuszczaną podłogą. Zależy mi na jak największej gęstości beli. Prasa będzie współpracować z ciągnikiem 130km
    • Przez robertrolnik27
      Witam,
      interesują mnie te dwie prasy. Ceny podobne 120 fendt z lepszym komputerem a lely 125 z gorszym. W fendzie wszystko steruje z komputera w lely przy prasie. W fendzie na komputerze pokazuje w którą stronę skręcic bo jest mniej materialu w komorze prasowania a w lely tego nie ma. W fendzie jest więcej czujników i elektrozaworów bo wszystko steruje się z kabiny a w lely tego nie ma. 

ktoś ma jakieś cenne uwagi? chetnie czegoś się dowiem.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.