valterka99

Jaki rozrzutnik?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
valterka99    0

Mam zamiar kupić rozrzutnik nowy na 20ha.Starym polskim 3,5t.Było z 40 kórsów.Rozrzutnik ma być nowy interesuje mnie metal-fach 6 ton z pionowymi wałkami i tależami.Ma ktoś może taki rzorzutnik jak sie sprawuje i czym go ciągacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucik    0

Posiadam rozrzutnik metal fach 6t od wiosny i jestem bardzo zadowolony tylko smarować i wozić :rolleyes:

Na wiosnę wywiozłem około 50 rozrzutników i nie miałem z nim żadnego problemu ,ciągam go Pronarem 82A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DrJoint    4

mój sąsiad ma metal fach 6 ton, posiada go dopiero 2 lata, wiec jeszcze nie dokładał do niego nic,ale dba,smaruje wszystkie kalamitki co kilka kursów, chociaż nawet nie jest to wymagane. ciąga go fendt 309Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

z jakim ciagnikiem bedzie pracowal ( ile ma km) ????


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszmtz    70

na tyle gnoju to lepiej wozic starym , lepiej kup porzadny ladowacz bo to maszyna do wielu rzeczy a rozrzutnik dzien nagnoisz i bedzie stal caly rok

Edytowano przez mariuszmtz

zima trwa juz za dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLAWEK1987    2

do kukurydzy tez pewnie się przyda. ja mam warfamę n 218/2 już drugi rok i się zasuwa bez awarii. sąsiad pożałował kasy, wozi starym. jak krokodylem napier... kitu to frezy na sprzęgle w rozrzutniku zrywa. ja swojego ciągam farmerem 8244c2. tylko żałuję że nie brałem z pionowymi wałkami. ale i tak lepiej niż trupem wozić, stać pół dnia i poprawiać.


KPK Komurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja kupiłem niedawno tytana 7 plus. rozrzutnik prosty w budowie i idealnie rozrzuca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek1887    0

Witam. Mam pytanie jaki proponujecie Panstwo rozrzutnik obornika do zetora proximy 8441. Teren górzysty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
    • Przez redbull
      Stoję przed wyborem rozrzutnika 10-12 ton , raczej stawiam na polskie maszyny bo ceny i tak zwalają z nóg Unia , Euromilk a może coś takiego jak Roltrans czy coś jeszcze innego polecacie, są tu użytkownicy tych marek rozrzutników jakieś wady zalety w porównaniu z konkurencją?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj