• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Balzak
      Wymieńmy doświadczenia kto co stosuje.
    • Przez niudizajn
      Witam.
      Mam zamiar zasiać mieszankę traw na dwu-letnie użytkowanie na polu ornym.
      Bardzo bym prosił o wszelkie info dotyczące sprawy. Dodam tylko , że jest to stanowisko po pszenicy , mam zamiar wywieźć tam "trochę" obornika na wiosnę i zasiać.
    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez Bob27
      Witam,
      Mam 2 ha ziemi, na których potrzebuję założyć pastwisko dla koni. Ziemia jest mocno zachwaszczona, w ub. roku na wiosnę został zasiany owies, ale chwasty wyrosły wyżej niż zboże więc nawet nie był zbierany tylko pole zostało przetalerzowane na jesieni.
      Na części działki rośnie kilka drzew po starym sadzie, między nimi urosło mnóstwo niewielkich na razie akacji.
      Chciałbym, żeby na całości ziemi posiać trawę, tak żeby nadawała się do koszenia na siano w tym roku, a później na pastwisko.
      Obecnie wygląda to tak jak na zdjęciach.
      Co i kiedy zrobić, żeby osiągnąć czystą, ładną trawę?
    • Przez Balzak
      Chodzi mi o podsiew specjalnymi siewnikami do traw. oto i on http://www.agrotechnik.com.pl/images/stori...do%2006%20d.jpg

pozdrawiam Balzak
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.