Polecane posty

rafa007    5

Witam

To nie będzie może temat do dyskusji:) ale na pewno znajdzie duże poparcie proszę tu o wystawianie danych / kontaktów przez dilerów itp na swoje składnice

Jakie ciągniki można u was dostać jak złapać kontakt przez internet , telefon , gdzie osobiście

Sam poszukuje dilerów na Landini ale sądzę ze może przydać się nie tylko w mojej sprawie i nie tylko w tej marce

Pozdrawiam i proszę o wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojo123    4

HBT Agromarket Kroczyce oferują ciągniki i maszyny rolnicze firmy: Deutz Fahr,Same,lamborghini,Unia Group,Farmer,Pottinger,Kuhn i wiele innych strona internetowa: http://www.hbtmarket.pl/ polecam bo sam u nich kupowałem na stronie znajdziesz numer kontaktowy z przedstawicielami handlowymi przyjadą i przedstawią ci ofertę do mnie przyjechał.W przyszłości zamierzam kupować ciągnik i napewno będzie kupiony deutz fahr napewno u nich. Polecam. :rolleyes:


:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody89    1

@rafa007 z jakiego województwa jestes?? Jak Cię interesuje mogę dać Ci namiar na dealerów Landiniego w lubelskim, ewentualnie do przedstawiciela tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

kolego wrzuć mi namiar na landini w lubelskim chętnie zobaczyłbym co mi zaoferują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafa007    5

dzięki kolego za landini:) proszę o wystawianie wszystkich marek im więcej tym lepiej i zawsze może się komuś przydać tym bardziej jeśli diler będzie polecony przez użytkownika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Król-Pol oferuje ciągniki firm Landini, MC, Polmot-h. Maszyny rolnicze: Kuhn, Brodnica, od niedawna Sipma, Warfama, i inne. Punkt sprzedarzy to Ryki i Żelechów.

Savona oferuje ciągnmiki SDF. Maszyny Deutza, Sipma, Stoll, Pottinger, Kverneland, Unia i inne. Obie firmy są z woj. Lubelskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestrol    0

P.U.H Agromar A.S.O.C - Chobrzany k.Sandomierza (świętokrzyskie) . Oferują nowe ciągniki i maszyny rolnicze oraz sadownicze : Landini,Farmtrac,Ursus,Cynkomet,Agrola,Sauerburger,Mar-Pol,Agromasz Mrągowo , Przyczepy rolnicze i sadownicze , rozdrabniacze sadownicze , ładowarki , rozsiewacze nawozów,rozrzutniki obornika , owijarki bel , opryskiwacze polowe i sadownicze. Mają dobrze wyszkolony seriws , w każdej sprawie można się dogadać

tel:

15-8316403 , 509782711

ich stronka www.agromarchobrzany.pl.tl POLECAM

Edytowano przez pestrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

Sprzedaż nowych i używanych maszyn rolniczych, części zamienne MF, Fortschritt, zgrabiarki do siana, przetrząsarki, agregaty uprawowo siewne, rozsiewacze do nawozów, kosiarki rotacyjne, dyskowe, wały posiewne, pługi obrotowe, zagonowe. Miła obsługa, zawsze idzie się dogadać , solidna firma , poszukujecie dobrej używanej maszyny to dzwoncie tam napewno załatwicie POLECAM

 

nr 500 597 981


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian23199    1

Teraz cos z lodzkiego:

Invest-rol czarnocin oferuja ciagnika deutz fahr oraz same oraz maszyny lemken unia meprozet swipma i wiele innych

Agrosklad jozefin zetor new holand sipma warfama kuhn unia famarol i wiele innych

farmasz bogdanka zetor belarus pronar zefir case steyr unia itp

radmasz opoczno belarus zefir i wszystko co polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Firmę AGROMAR - Chobrzany (świętokrzyskie) sprzedają Landiniego,Farmtraca,Ursusa,Agrolę,Cynkometa i wiele innych maszyn . Kupilem od nich ciągnik i jestem bardzo zadowolony POLECAM :D

 

telefon: 509782711,15-8316403

Edytowano przez farmtractractorseurope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafa007    5

poszukuje dilerów landini którzy byli by zainteresowani podjęciem współpracy przy wyposażeniu gospodarstwa w maszyny polowe. szczególnie zależy mi na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

rafa007 o co chodzi ? w maszyny polowe tzn chodzi o ciągniki czy o wszystkie maszyny uprawowe ? moje gg 8845384 napisz bo mam Ci coś do zaoferowania odnośnie twojego poszukiwania dealerów Landiniego :) czekam na wiadomość !

Edytowano przez ursus3502PL

www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wystarczy wejść na stronę internetową producenta maszyny. Teraz takie mają prawie wszyscy. Tam można znaleźć dealera w danym regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj