Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez gustaww
      Cześć. Powiedzcie mi od czego ten czujnik i gdzie powinien być przypięty. 
      Druga sprawa rozumiem że na przenośniku pochyłym powinienem mieć gumę,  a jak powinien wyglądać odbój? Czy jeśli podniesie do końca heder to jest jakiś automat odcinający lub blikujący dźwignię podnoszenia? Załączam zdjęcia jak jest u mnie. Czekam na Waszą pomoc...

• Przez oFsik
      Witam jak to jest u was z hamulcami w Bizonie? U mnie w Z056 prawie w ogóle nie trzyma. W zasadzie to jedyny hamulec to ręczny. Może ktoś z was bez jakichś większych kombinacji usprawnił to?
    • Przez ursusikc330m
      Co może być przyczyną tego że podczas otwierania rury wyładowczej w momencie gdy rura dochodzi już do ściany zbiornika to ślimak który jest w ruże nie może natrafić w ten ślimak skośny,proszę was o pomoc bo już 2 dni nad tym siedzę,założyłem drugą rurę i dalej to samo 
    • Przez sajmon8526
      Witam. Kupiłem kombajn bizon jesienią zeszłego roku, odrazu mówię że to moje pierwsze stycznosci i w tym roku pierwsze koszenie i już mam ogromny problem z kołem bębna o które ociera jedna strona widełek. Kombajn miałbyc  jak zegarek bez wkładu finansowego a tu taki babol. Dlaczego to ramię jest w takiej pozycji??? Poniżej wrzucam zdjęcia z bębna i odrzutnika który też jest wciśniety w przenośnik. Proszę o podpowiedzi bo tak zapewne nie może być.

• Przez Darek914
      Witam mieliście co takiego w bizonie.Jak kosisz pod wzniesienie obroty stoją na silniku 2000- 2100tak jak po wino a jak jedziesz ze wzniesienia to warjują na 2800.Tak samo robi sie jak wjedziesz w zboże to jest ok a jak wyjeżdzasz to znowu wskakują do maxa prawie.co to morze być pompa,czy cos innego?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.