Gość

Wyjścia hydrauliczne w zetorku 10145

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam wszystkich

W moim zetorze 10145 są dwa wyjścia hydrauliczne. Ostatnio kupiłem prasę rolującą feraboli ff55h, więc potrzebne są mi trzy niezależne wyjścia hydrauliczne... <_< .Czy ktoś wie jak to można zrobić, aby dodać trzecie wyjście?????? Liczę na jakąś pomoc :) Z góry dzięki :)

P.S

Co sądzicie o tej prasie??

locke    292

na obudowie od podnośnika sa wyjścia to zam znajdujesz i przykręcasz rurke

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Nikita_Bennet    291

Z10145 to to samo co U1014.

Wyjścia mogą być 2 czyli jedna para - szczególnie w 10045, mogą być 4 czyli dwie pary lub też 6 sztuk czyli trzy pary i wtedy jest dodatkowy rozdzielacz - nawet jest gdzieś fotka w którym miejscu się on znajduje.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Wiadomość z agroFakt.pl

Arek    204

Jak nie założysz rozdzielacza do ciągnika to możesz na prasie założyć taki zawór jak jest w sipmach, wtedy przełączasz sobie albo podnoszenie podbieracza albo tylna klapa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MatiRol92
      Panowie mam problem z wyjsciami hydraulicznymi w Zetor 10145. Kupiłem zestaw do hydraulicznego otwierania rozsiewacza nawozu i po podłaczeniu siłownik nie chce mi trzymać tylko os razu opada. Musiałbym dosłownie ciagle trzymać wajchę na kiprowaniu... ale wtedy czuć ze aż z obrotów schodzi. Dla porównania powiem że podłączam przyczepe czy tuza do przenoszenia big-bag to siłowniki trzymają i nie opadają. Myślałem ze to wina hydrauliki w rozsiewaczu ale w c-330 chodzi tak jak nalezy.
      Macie jakieś pomysły jak to naprawić? 
    • Przez Sbo
      Problem z hydrauliką w zetorze 8145 do końca wszystko działało po odpaleniu następnego dnia nie podnosi podnośnik ani hydraulika nie działa. Kiedyś to się zdarzyło ale po poruszaniu dźwignia podnośnika oraz deregulacji siłowej ruszyło.dzis nie ruszy sprawdziłem i z pompy ciśnienia nie daje olej jest górny stan i co padło jeśli stał 1 noc a do wieczora wszystko było git ktoś pomoże 
    • Przez AdrianTe
      witam czy wymienial ktos wał podnosnika w zts 16245. wiem juz ze musze kupic dluzszy walek 56cm. na co zwrocic uwage podczas wymiany??
    • Przez kamil123425l
      Witam mam Zetora 12145 problem jest tego typu że nie podnosił pługa do góry wymieniłem cylinder tłok pierścionek uszczelniacze wszystkie zawory bezpieczeństwa po złożeniu podnośnika nie ma dalej poprawy ktoś pomoże 
    • Przez skok
      Witam mam zetora 12145 ktory wspolpracuje z agregatem uprawowym 4,2 m posnosnik ładnie podnosi i opada ale jak tylko złoże agregat to już nie chce opuscic i dzieje sie to na rozgrzanym oleju przewaznie  pompa nowa rozdzielacz 2 lata tez był nowy jak ma ktos pomysł co morze byc przyczyna prosze odpowiedz 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj